Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

غذای ايرانی و سنتی

رستوران ایسترن پالاس

درخواست تخفیفان
تهران، بلوار آفریقا، خیابان دستگردی (ظفر)، نرسیده به خیابان ولیعصر (عج)، پلاک 299
۱۲ الی ۱۶ و ۱۹ الی ۲۳:۳۰
تلفن تماس : ۸۸۸۸۵۴۵۶

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

طعم های ناب غذاهای ایرانی در قصر شرقی!

رستوران ایسترن پالاس یکی از رستوران های سوپر لوکس خیابان دستگردی یا ظفر سابق می باشد که مفاهیم شرقی و ایده‌های فرهنگ ایران زمین را به عنوان یک اصل اولیه حفظ کرده است و با توجه به اینکه رستوران ارائه دهنده غذاهای خاورمیانه‌ای است، بهره هایی از فرهنگ ایرانی، ترک و عرب در دکوراسیون و المان‌های تصویری آن نقش بسته است.

رستوران سوپرلوکس ایسترن پالاس فضایی بسیار آرام  و دلنشین دارد. صرف غذا در این رستوران  تجربه ای جدید و به یادماندنی و متفاوت تر از همیشه است.

در منوی رستوران ایسترن پلاس غذاهای ایرانی و خاورمیانه ای بچشم می خورد که تجربه ای جدید و متفاوت از طعم ها را به دوستان و همراهان خوش ذوق و سخت پسند ایرانی و خارجی معرفی کرده است. در این رستوران لوکس و مجلل، با استفاده از بهترین مواد اولیه، با کیفیت ترین غذای شرقی  توسط سرآشپز بین المللی آقای حسین زنجانی با سال ها تجربه آماده شده و در محیطی دلنشین همچون یک قصر، از شما پذیرایی خواهد شد. تجربه صرف غذا در این رستوران لوکس خاطره انگیز خواهد بود...رستوران لوکس ایسترن پالاس با سبک غذای خاورمیانه قطعا روزی بی همتا را برای شما رقم می زند

سالن رستوران ایسترن پالاس با ظرفیت پذیرش 120 نفر ، پذیرای شما عزیزان و میهمانان گرامیتان جهت برگزاری جشن ها ، مهمانی ، جلسات خواهد بود.

اگر می خواهید یک شب خاطره انگیز ، همراه با طعم غذاهای اصیل و دلچسب را داشته باشید ، حتما سری به رستوران ایسترن پلاس بزنید .

برای رسیدن به رستوران ایسترن پلاس باید بلوار آفریقا را به سمت خیابان دستگردی رفته ، نرسیده به خیابان ولیعصر ، رستوران ایسترن پلاس را پیدا خواهید کرد.