دُنر کباب ورا

حقانی اتوبان حقانی، پارک آب و آتش ، فودکورت پل طبیعت
تلفن تماس : ۸۸۱۹۴۷۰۹
با هماهنگی

درباره دُنر کباب ورا

 باور کردنی نیست، در قلب تهران لذت حضور در استانبول و صرف دُنر کباب ترکی را تجربه کنید.

پل طبیعت و غرفه ی زیبای دُنر کباب ورا این فرصت را فراهم آورده که در فضای باز و بسته پل طبیعت دُنر کباب خوشمزه این رستوران را میل فرمائید و از محیط زیبایی پل هم لذت ببرید.

در این رستوران از بهترین مواد برای تهیه کباب خوشمزه دُنر استفاده می شود و دُنر کباب با بهداشتی ترین روش پخته شده و به مشتریان عرضه می گردد.
کارکنان دُنر کباب ورا همیشه آماده اند تا با روی خوش به مشتریان عزیز بهترین سرویس ها را بدهند .
در منوی دُنر کباب ورا لذیذترین دُنر ها وجود دارد و بی شک می توان گفت یکی از خوشمزه ترین و لذیذترین دُنرها ها را نوش جان خواهید کرد که تا مدت ها به ذهنتان می ماند.

پل طبیعت دارای فود کورت بزرگی است و همچنین رستوران های متفاوت ، ولی اگر میخواهید طعم واقعی غذایی خوش طعم و لذیذ را تجربه کنید و یک روز بینظیر را بسازید ، پیشنهاد ما به شما دُنر کباب ورا است.

برای رفتن به پارک طبیعت و یا دُنر کباب ورا ، اتوبان حقانی را به سمت پارک آب و آتش آمده در فودکورت پل طبیعت ، دُنر کباب ورا را پیدا خواهید کرد.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بزرگراه حقانی که یکی از معابر کوچک، اما اصلی در بین بزرگراه‌ های تهران به حساب می‌آید، در نیمه شمالی شهر قرار گرفته و با سه بزرگراه اصلی ارتباط دارد. این بزرگراه شکل کمانی دارد و مسافت آن 4 کیلومتر است. از میدان ونک و خیابان ولیعصر آغاز می‌شود، به ترتیب خیابان گاندی، بلوار آفریقا (نلسون ماندلا)، بزرگراه مدرس، خیابان نفت و بزرگراه همت را قطع می‌کند و به بزرگراه رسالت می‌رسد. سابقاً نام این بزرگراه جهان‌کودک بوده و بعداً به نام شهید غلامحسین حقانی نامگذاری شده است. تقاطع حقانی و بلوار آفریقا (نلسون ماندلا) به همین علت به نام چهارراه جهان‌کودک شناخته می‌شود. در مسیر بزرگراه حقانی اماکن تفریحی، فرهنگی و عمومی مختلفی وجود دارد. از سمت میدان ونک که در امتداد این بزرگراه حرکت کنیم، به غیر از ساختمان‌های اداری و تجاری و مراکز خرید و رستوران‌های معروف تهران در محدوده ونک، با عبور از چهارراه جهان‌کودک به پارک آب و آتش می‌رسیم. پارکی زیبا و بزرگ که یکی از جاذبه‌های محبوب تهران به حساب می‌آید. رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های بسیار زیادی در داخل و اطراف این بوستان قرار دارد. اگر علاقه‌مند به رستوران ایتالیایی باشید، پیشنهاد تخفیفان در آب و آتش، رستوران کالچو است. بوستان آب و آتش از طریق پل زیبای طبیعت به بوستان طالقانی متصل می‌شود. یکی دیگر بوستان‌های بزرگ تهران که در بزرگراه حقانی قرار دارد. باغ موزه دفاع مقدس نیز در همین مکان واقع شده است. بعد از بوستان طالقانی، در گذر از بزرگراه حقانی به کتابخانه ملی می‌رسیم و بعد از آن از نزدیکی استخر مجموعه ورزشی کشوری می‌گذریم و در جایی که به بزرگراه رسالت می‌رسیم، با بوستان بهشت مادران مواجه می‌شویم. بوستانی که در روزهای غیر تعطیل مختص بانوان است.  خط یک مترو تهران نیز در حاشیه این بزرگراه دارای ایستگاه است که نام آن نیز حقانی است. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید