،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

کافه هنر و تجربه

شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخار مقدم، پلاک ۲۵
تلفن تماس : ۸۸۵۷۲۱۲۵
از ساعت ۷ الی ۱۲

درباره کافه هنر و تجربه

کافه هنر و تجربه در بلوار دادمان، خیابان فخار مقدم پاتوق خوبی برای جوان ها و افراد خسته است تا از شلوغی خیابان به فضای آرام بخش و دنج این کافه پناه ببرند . در کافه هنر و تجربه هیچ محدودیت زمانی برای نشستن ندارید و می توانید هر قدر که تمایل دارید با دوستانتان در آرامش گپ بزنید . کافه هنر و تجربه با 5۰ صندلی معمولا جای خالی برای همه دارد . با این حال در صورت تمایل می توانید از قبل برای خود میزی رزرو کنید .کافه هنر و تجربه همچنین محل مناسبی برای برگزاری مراسم و تولدهای کوچک شما نیز است . در کافه هنر و تجربه موسیقی  نیز پخش می شود و برای افراد اهل هنر و کتاب  برنامه های هنری و زیبایی تدارک دیده شده تا همه افراد از حضور خود در این کافه لذت  ببرند .

اگر اهل میل کردن صبحانه خارج از منزل هستید ، کافه هنر و تجربه می تواند انتخاب مناسبی برای صرف یک صبحانه خوشمزه باشد . بعلاوه در این کافی شاپ تعداد محدودی غذا، نوشیدنی و دمنوش نیز سرو می شود . شما در کافه هنر و تجربه می توانید انواع نوشیدنی های گرم مانند انواع قهوه ها از جمله قهوه اسپرسو و انواع  آب میوه و دمنوش هایی مانند گل گاو زبان با عصاره بهار نارنج را میل نمایید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید