کافه هنر آتین

فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، باغ انجمن خوشنویسان، درب اصلی کافه هنر آتین
تلفن تماس : ۲۲۶۷۷۶۹۵
از ساعت ۹ صبح الی ۲۲:۳۰

درباره کافه هنر آتین

کافه هنر آتین، کافه ای حرفه ای است که در بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی واقع شده و کافه ای فوق العاده برای افرادی است که به دنبال طعمی متفاوت و همی نشینی دلپذیر در کنار دوستانشان هستند. دکوراسیون بینظیر و پر انرژی کافه هنر آتین، این کافه را به مکانی دنج برای قرارهای دوستانه تبدیل کرده است و می توانید هر قدر که تمایل داشته باشید با دوستانتان در آرامش گفتگو کنید و از با هم بودن لذت برید . کافه هنر آتین  با 40 نفر ظرفیت می تواند پذیرایی تمام عیاری به شما و دوستانتان ارائه کند . کافه هنر آتین همچنین می تواند محل مناسبی برای برگزاری مراسم و تولدهای کوچک شما نیز باشد .

کافه هنر آتین کافه ای با محیط بی نهایت زیبا و دل انگیز است که در باغ «انجمن خوشنویسان» یا «آرت سنتر» قرار گرفته است. این کافه در واقع خانه ی حسین اعلا، وزیر دربار محمدرضا پهلوی بوده است وحتی صندلی های کافه همان صندلی های نهارخوری و مورد استفاده ی خانه ی علا است.

این باغ محلی است که بسیاری از اهالی هنر کشورمان به آن رفت و آمد کرده و اغلب یک رویداد هنری و یا یک نمایشگاه در ان جریان دارد. محیط کافه هنر آتین کاملا با محیط این باغ همخوانی داشته و طراحی بسیار زیبایی دارد که می تواند میزبان شایسته ای برای شما باشد. کیفیت خوردنی‌های این کافه بسیار خوب است و برخورد کارکنان آن هم بسیار صمیمی است.

کافه هنر آتین امکاناتی مثل دستگاه کارت‌خوان، جای پارک، صبحانه، سرویس بهداشتی، امکان رزرو و امکان برگزاری جشن و میهمانی دارد..

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید