Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

کافه هنر آتین

درخواست تخفیفان
فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، باغ انجمن خوشنویسان، درب اصلی کافه هنر آتین
از ساعت ۹ صبح الی ۲۲:۳۰
تلفن تماس : ۲۲۶۷۷۶۹۵

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

کافه هنر آتین، کافه ای حرفه ای است که در بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی واقع شده و کافه ای فوق العاده برای افرادی است که به دنبال طعمی متفاوت و همی نشینی دلپذیر در کنار دوستانشان هستند. دکوراسیون بینظیر و پر انرژی کافه هنر آتین، این کافه را به مکانی دنج برای قرارهای دوستانه تبدیل کرده است و می توانید هر قدر که تمایل داشته باشید با دوستانتان در آرامش گفتگو کنید و از با هم بودن لذت برید . کافه هنر آتین  با 40 نفر ظرفیت می تواند پذیرایی تمام عیاری به شما و دوستانتان ارائه کند . کافه هنر آتین همچنین می تواند محل مناسبی برای برگزاری مراسم و تولدهای کوچک شما نیز باشد .

کافه هنر آتین کافه ای با محیط بی نهایت زیبا و دل انگیز است که در باغ «انجمن خوشنویسان» یا «آرت سنتر» قرار گرفته است. این کافه در واقع خانه ی حسین اعلا، وزیر دربار محمدرضا پهلوی بوده است وحتی صندلی های کافه همان صندلی های نهارخوری و مورد استفاده ی خانه ی علا است.

این باغ محلی است که بسیاری از اهالی هنر کشورمان به آن رفت و آمد کرده و اغلب یک رویداد هنری و یا یک نمایشگاه در ان جریان دارد. محیط کافه هنر آتین کاملا با محیط این باغ همخوانی داشته و طراحی بسیار زیبایی دارد که می تواند میزبان شایسته ای برای شما باشد. کیفیت خوردنی‌های این کافه بسیار خوب است و برخورد کارکنان آن هم بسیار صمیمی است.

کافه هنر آتین امکاناتی مثل دستگاه کارت‌خوان، جای پارک، صبحانه، سرویس بهداشتی، امکان رزرو و امکان برگزاری جشن و میهمانی دارد..