،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

کلینیک تخصصی پوست و موی فروغ طب سحر

جنت آباد جنوبی، کوچه چهارم، پلاک۵۱
تلفن تماس : ۴۴۸۹۰۵۴۹-۴۴۸۹۰۵۴۷-۴۴۸۹۰۵۲۲
با هماهنگی

درباره کلینیک تخصصی پوست و موی فروغ طب سحر

کلینیک تخصصی پوست و موی فروغ طب سحر براساس پروتکل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اهداف تعریف شده، فعالیت خود را آغاز نموده است.

به‌کارگیری مجرب‌ترین متخصصین پوست و مو، بهره‌مندی از آخرین استانداردهای علمی و نیز استفاده از بهترین مواد و تجهیزات را سرلوحه خود قرار داده است تا زیبایی را به شما ارائه نماید. البته هر انسانی زیباست چرا که مخلوق خداوند است؛ ولی ما اگر اندک کاستی هم وجود داشته باشد در خدمت شما هستیم. باور مجموعه آن است که کیفیت و نتیجه مورد دلخواه بیمار، رمز موفقیت کلینیک تخصصی پوست و موی فروغ طب سحر خواهد بود.

در این کلینیک شما می توانید از خدمات لیزر موهای زائد استفاده کنید. لیزر موهای زائد در این کلینیک توسط پیشرفته ترین لیزر الکساندرایت انجام می شود.  لیزر موهای زائد الکساندرایت بهترین دستگاه برای کسانی است که دارای موهای زائد سیاه و زخیم و پوستی روشن هستند. افرادی که دارای پوست سبزه نیز هستند می توانند از این دستگاه استفاده کنند زیرا تنظیمات دستگاه قابل تغییر هستند به راحتی می توان طول موج دستگاه را تغییر داد. لیزر الکساندرایت دارای بهترین سیستم خنک کننده با بالاترین استاندارند ایمین در بین سایر دستگاه های لیزر موهای زائد را دارد و به همین دلیل این لیزر یکی از مناسب ترین دستگاه ها برای لیزر بیکینی، لیزر صورت و کلا لیزر بدن می باشد.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید