،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

نوتلا لند شعبه تجریش

تجریش،‌خیابان ملکی (سعد آباد) روبری مجتمع ارگ،‌پلاک ۲۵
تلفن تماس : ۲۲۷۰۷۳۹۵
از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۳:۳۰

درباره نوتلا لند شعبه تجریش

نوتلا لند اولین و بهترین برند ثبت شده نوتلا در ایران است. نوتلا لند با شعبه های متعدد در سراسر تهران و بعضی از شهرستان ها خوشمزه ترین لحظات را برای شما به ماندگار خواهد گذاشت. نوتلا لند با ارائه محصولات با کیفیت و طعم هایی خوشمزه و جدید توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب کرده و طرفداران زیادی را برای خود و دست و پا کند.

در نوتلا لند با رعیات چهار رکن اساسی احترام به مشتری در هر شرایط، ثبات و کیفیت در تمامی شعب، راعایت بهداشت و نظافت و سرعت در تحویل محصول توانسته خود از سایر کافی شاپ های هم رده متمایز کند. نوتلا لند با ایجاد و ارائه محصولات متنوع و بسیار خوشمزه حس طعمی جدید را برای شما تداعی می کند و تجربه ای دوست داشتی را به شما ارائه می کند.

در نوتلا لند شما می توانید در از انواع محصولات لذت ببرید. از قهوه داغ و خوشمزه لندکافی و کرپ هایی که در این روزهای سرد واقعا خوردن آن می چسبد تا تا اورینو با طعم هایی بی نظیر و آبمیوه های خوشمزه که نوش جان کردن آنها در هر موقع سال خالی از لطف نیست.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید