،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

کافی شاپ امیر شکلات شعبه تیراژه

اشرفی اصفهانی، مجتمع تجاری تیراژه، طبقه زیر همکف
تلفن تماس : ۴۴۴۹۳۱۳۷
ساعت ۱۰ الی ۲۲

درباره کافی شاپ امیر شکلات شعبه تیراژه

LOVE IS CHOCLATE…

کافی شاپ های امیر شکلات بیش از پنجاه شعبه در سراسر ایران دارند که از سال هشتاد و سه تاسیس شدند اما این بار تخفیفان به سراغ شعبه تیراژه امیر شکلات رفته و تخفیفی استثنایی برای شما در نظر گرفته است.

کافی شاپ امیر شکلات واقع در مجتمع تجاری تیراژه یکی از بهترین شعبه های امیر شکلات است و با منویی متنوع از آب میوه های فصل، نوشیدنی های سرد و گرم، کیک و دسر، خوراکی های بی نظیر نوتلایی، میلک شیک، گلاسه و بستنی های لذیذ و خوشمزه به نحو احسن آماده پذیرایی از شماست و شما با هر سلیقه ای که باشید حتما چیزی مطلوب در این منو پیدا می کنید که برای دفعات بعد هم باز شما را به امیر شکلات بکشاند.

این کافی شاپ ظرفیت پذیرایی از شصت مهمان عزیز را دارد و برخورد خوب پرسنل و فضای صمیمی و دوستانه آن ویژگی هایی است که شما را بارها و بارها به سوی امیر شکلات می کشاند.

در ضمن با توجه به موقعیت مکانی کافی شاپ امیر شکلات که در مجتمع تجاری تیراژه واقع شده است بهترین فرصت است که خریدهای خود را از مجتمع تجاری تیراژه انجام دهید و از فرصتی که دارید بهترین استفاده را ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید