،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

استخر پردیس ایرانیان

2.3 امتیاز 9 رأی
خیابان شریعتی، بالاتر از دولت، رو به روی سینما فرهنگ
تلفن تماس : ۲۲۶۰۴۵۰۰
با هماهنگی

درباره استخر پردیس ایرانیان

اهالی شریعتی حتما باید استخر چهار فصل پردیس ایرانیان را امتحان کنند!

بیشتر افراد وقتی به یک جایی فکر می کنند که برای تفریح و خوش گذرانی با دوستانشان به آنجا بروند استخر جز اولین مواردی است که به خاطرشان خطور می کند. پس اگر در شریعتی زندگی می کنید باید حتما استخرهای آن را بشناسید.

ورزش شنا یکی از محبوب ‌ترین ورزش‌ها در بین اقشار مختلف مردم در هر فصلی است، چه فصل گرما چه سرما. شما در هر فصلی از یک آبتنی حسابی در استخر چهار فصل پردیس ایرانیان لذت می برید .

ورزش شنا ورزشی است که از سن نوزادی تا سن کهنسالی می‌توان آنرا انجام داد و به طور کلی ورزشی است که هیجان و اضطراب را کاهش داده، عضلات را قوی و محکم کرده و بدن را نرم و انعطاف پذیر می‌سازد و باعث می‌شود که فرد انرژی بیشتری برای انجام کارهای روزانه خود کسب کند.

چهارفصل بودن استخر پردیس ایرانیان،سونا و جکوزی، محیط کاملا بهداشتی، مربی های حرفه ای وظرفیت بالای استخر(سیصد نفر) همه و همه چیزهایی هستند که شما را ترغیب می کنند بارها و بارها با دوستان و عزیزانتان به پردیس ایرانیان بروید و لحظاتی خوش و آرامش بخش را برای خود بسازید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید