،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

مطب دکتر تبریزی

پاسداران - روبروی نگارستان ششم - ساختمان تندیس ۱ - پلاک ۵۲ - واحد ۲
تلفن تماس : ۲۲۸۶۵۰۱۶-۲۲۸۵۹۸۰۰-۲۲۸۶۵۰۸۸
۹:۳۰ الی ۱۹

درباره مطب دکتر تبریزی

در مطب دکتر تبریزی واقع در پاسداران می توانید از خدمات لیزر موهای زائد با تخفیفی استثنائی بهرمند شوید. خدمات مطب دکتر تبریزی ویژه اقایان و بانوان بوده و زیر نظر مستقیم متخصص پوست و مو صورت می گیرد. در مطب دکتر تبریزی از لیزر الکسانداریت ساخت کمپانی Noblex جهت رفع موهای زائد استفاده می شود. تکنولوژی این لیزر مربوط به سال 2016 می باشد و با بالاترین کارایی و حداقل عوارض می تواند انواع موهای زائد را به راحتی از بین ببرد.

لیزر موهای زائد الکساندارایت  Noblex  اولین دستگاه Alex- Fractional  موجود می باشد که جدیدترین تکنولوژی در رفع موهای زائد و درمان ضایعات پوستی دارد و از همه مهم تر آن که مدرک FDA سازمان غذا و داروی فدرال آمریکا را دارد.  یکی از خصوصیات منحصر به فرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج Pulse Duration و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوعی از موهای زائد است بر روی هر نوع پوستی می باشد.

سیستم خنک کننده محافظ دستگاه بصورت ترکیبی از گاز و هوا است که به راحتی پوست شما در حین عمل لیزر خنک و لطیف نگه می دارد. این ویژگی باعث می شود تا این دستگاه یکی از بهترین پیشنهادات برای لیزر صورت و لیزر بیکینی باشد.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید