،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

طباخی موید

تهران، میدان هروی، خیابان وفامنش، خیابان ناهید، جنب خانه ورزش
تلفن تماس : ۰۹۹۰۴۱۵۷۱۹۷
از ساعت ۵ صبح الی ۱۰ صبح و از ساعت ۱۷ الی ۲۲

درباره طباخی موید

اگر در شرق تهران و در حوالی میدان هروی زندگی و یا کار می کنید و هوس یک کله پاچه ی خوشمزه کرده اید، طباخی موید یک طباخی بسیار بهداشتی با کله پاچه هایی متفاوت تر از هر طباخی دیگر در منطقه یک پیشنهاد عالی و خوشمزه برای شماست.
طباخی موید در میدان هروی، خیابان وفامنش، خیابان ناهید، جنب خانه ورزش قرار گرفته است که اگر قصد کردید با ماشین به این طباخی بروید، میتوانید با خیال آسود اتوموبیل خود را در آن حوالی پارک کنید چرا که جای پارک در این منطقه به وفور یافت می شود.
طراحی و دکوراسیون داخلی این طباخی، با استفاده از میز و صندلی های چوبی غذاخوری است، استفاده از چوب در دکوراسیون و نمای درونی این طباخی، فضایی خاص و متفاوت به آن بخشیده است.
طباخی موید فاقد مالیات بر ارزش افزوده است ولی ۲۰۰۰ تومان به عنوان حق سرویس از شما دریافت می کند و سرویس های غذایش را با بهترین کیفیت به مشتریانش ارائه میدهد. شما میتوانید همه روزه از  ساعت ۵ صبح الی ۱۰ صبح و ۱۷ الی ۲۲ شب به این طباخی مراجعه و از بهداشتی ترین و خوشمزه ترین کله پاچه ها لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید