بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

آتلیه ایران سیما

جنت آباد جنوبی ، بالاتر از سمرقند ، نرسیده به میدان چهار باغ ، پلاک ۱۴۸ ، ساختمان سبز ، بلوک یک ، طبقه سوم ، واحد ۳۸
تلفن تماس : ۴۴۴۳۰۴۶۱ - ۴۴۴۰۷۳۲۸
۱۰ الی ۱۷:۳۰

درباره آتلیه ایران سیما

آتلیه ایران سیما

آتلیه عکاسی ایران سیما مجهز به محیطی آرام با تجهیزات کامل برای خلق تصاویر زیبا و بیاد ماندنی برای تمامی افراد مخصوصا افراد خوش ذوق و سلیقه است. آتلیه عکاسی ایران سیما با توجه به امکانات و فضای آتلیه دارای این قابلیت است که بتواند هر گونه دکوراسیون را برای انواع عکاسی شامل: عکاسی مدلینگ، عکاسی عروس و داماد، عکاسی اسپرت را فراهم آورد.

این آتلیه با بهره گیری از نیروی متخصص در زمینه عکاسی و فیلم برداری با فراهم آوردن فضا های مختلف چه در داخل آتلیه عکاسی و چه در خارج از فضای آتلیه عکاسی، برای هر نوع سلیقه ای و هر نوع بودجه ای آماده ارائه خدمات خود است. این آتلیه دارای باغ، امارت در تهران و لواسان، کاخ در لاهیجان و ویلای اختصاصی عروس در کنار دریا در شهر رامسر می باشد. آتلیه ایران سیما با تجربه و سابقه فراوان در امر عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای از مجالس شما آماده ارائه انواع خدمات عکاسی و فیلمبرداری می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده مراسم های خود را به دست آتلیه ایران سیما سپرده و لذت ببرید. 

این سالن با کارکنانی حرفه ای ، کارآزموده و البته خوش برخورد می تواند نگرانی های شما بابت پیدا کردن آتلیه ای مطمئن و حرفه ای را کاهش دهد. برای دسترسی به این آتلیه ایران سیما به خیابان جنت آباد جنوبی ، بالاتر از سمرقند بروید نرسیده به میدان چهارباغ، پلاک 148، ساختمان سبز می توانید آتلیه ما را در بلوک اول ، طبقه ی سوم ، واحد 38 پیدا کنید.