،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

آتلیه ایران سیما

جنت آباد جنوبی ، بالاتر از سمرقند ، نرسیده به میدان چهار باغ ، پلاک ۱۴۸ ، ساختمان سبز ، بلوک یک ، طبقه سوم ، واحد ۳۸
تلفن تماس : ۴۴۴۳۰۴۶۱ - ۴۴۴۰۷۳۲۸
۱۰ الی ۱۷:۳۰

درباره آتلیه ایران سیما

آتلیه ایران سیما

آتلیه عکاسی ایران سیما مجهز به محیطی آرام با تجهیزات کامل برای خلق تصاویر زیبا و بیاد ماندنی برای تمامی افراد مخصوصا افراد خوش ذوق و سلیقه است. آتلیه عکاسی ایران سیما با توجه به امکانات و فضای آتلیه دارای این قابلیت است که بتواند هر گونه دکوراسیون را برای انواع عکاسی شامل: عکاسی مدلینگ، عکاسی عروس و داماد، عکاسی اسپرت را فراهم آورد.

این آتلیه با بهره گیری از نیروی متخصص در زمینه عکاسی و فیلم برداری با فراهم آوردن فضا های مختلف چه در داخل آتلیه عکاسی و چه در خارج از فضای آتلیه عکاسی، برای هر نوع سلیقه ای و هر نوع بودجه ای آماده ارائه خدمات خود است. این آتلیه دارای باغ، امارت در تهران و لواسان، کاخ در لاهیجان و ویلای اختصاصی عروس در کنار دریا در شهر رامسر می باشد. آتلیه ایران سیما با تجربه و سابقه فراوان در امر عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای از مجالس شما آماده ارائه انواع خدمات عکاسی و فیلمبرداری می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده مراسم های خود را به دست آتلیه ایران سیما سپرده و لذت ببرید. 

این سالن با کارکنانی حرفه ای ، کارآزموده و البته خوش برخورد می تواند نگرانی های شما بابت پیدا کردن آتلیه ای مطمئن و حرفه ای را کاهش دهد. برای دسترسی به این آتلیه ایران سیما به خیابان جنت آباد جنوبی ، بالاتر از سمرقند بروید نرسیده به میدان چهارباغ، پلاک 148، ساختمان سبز می توانید آتلیه ما را در بلوک اول ، طبقه ی سوم ، واحد 38 پیدا کنید. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید