Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

رستوران مجموعه تفریحی ورزشی هودین و هورام

درخواست تخفیفان
تهران، تهرانسر، بلوار گلها، تقاطع یاس، مجموعه توریستی ورزشی هودین و هورام
با هماهنگی
تلفن تماس : ۴۴۵۲۳۰۰۱

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

رستوران هودین و هورام در کنار استخر بسیار زیبای چهار فصل این مجموعه بزرگ تفریحی یکی از بهترین و زیبا ترین  رستوران گردی هایی است که می توانید داشته باشید. این مجموعه با انواع رستوران و سفره خانه که هر کدام با دکوراسیون خاص خود شما را مجذوب خود خواهد کرد، در مجموعه در فضایی به وسعت ۱۰۰۰۰ متر مربع در تهران سر واقع شده و سفره خانه های قدمی زمان صوفیه و سفره خانه های ماسوله را برای شما به بهترین نحو ممکن شبیه سازی خواهد کرد. علاوه بر این صرف غدا در کنا استخر چهار فصل این مجموعه می تواند حسی خاص خوب را برای شما تداعی کند. و همه اینها در کنار موسیقی زنده و زیبای ایرانی و پاپ سنتی و غذاهای اصیل ایرانی، فرنگی و آسیای شرقی یک پیشنهاد خوب برای یک روز رویایی در کنار خانواده و دوستان است.

حوضچه ماهی قزل آلا و اوزون برون و باربیکیو آزاد، باغ ویلای اختصاصی به همراه بزرگترین آبنمای سنگی کشور، عکاسخانه و کافی شاپ همراه با انواع بازی های خاطره انگیز تنها بخشی از امکانات مجموعه رستوران های هودین و هورام است.

علاوه برا این ها رستوران هودین و هورام مجری برگزاری میهمانی های سوپرایزی و برگزاری مهیمانی های تولد،‌عقد و عروسی و مجری برگزاری خدمات VIP جهت میتینگ و جلستان کاری و تجاری نیز هست