Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

رستوران زعتر

درخواست تخفیفان
بلوار اندرزگو، بین کاوه و قیطریه، پلاک ۵۱
از ساعت ۱۲ الی ۲۴
تلفن تماس : ۲۲۲۴۹۸۹۸

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

رستوران زعتر را حداقل یکبار تجربه کنید!

می خواهید بدانید زعتر کجاست؟ البته اول باید بگوییم که زعتر نام گیاهی است از خانواده ریحان و نعنا، با بو و طعمی خوش که مخصوص خاورمیانه است. از زعتر به عنوان چاشنی روی غذا  نیز استفاده می شود. رستوران زعتر که در بلوار اندرزگو واقع شده است نیز مانند نامش طعم و عطر خوش و عالی غذا ها را برای شما به ارمغان می آورد. وجه تمایز رستوران زعتر در سلامت و تازگی کلیه مواد اولیه می باشد. رستوران زعتر با اتکا به هنر آشپزی، منویی متنوع و مناسب برای همه سلایق و ذائقه ها و دکوراسیونی متفاوت تر از سایر رستوران ها، می تواند یک پیشنهاد عالی برای شما تخفیفانی های عزیز باشد.

این رستوران برای پذیرایی از 300 نفر ظرفیت دارد و پرسنل مجرب و حرفه ای آن می توانند در سالن مدرن و زیبای رستوران با کیفیت ترین پذیرایی را از شما به عمل آورند. در این رستوران بهترین گزینه برای صرف یک نهار و یا شام خوشمزه پیتزای مخصوص و یا رپ مخصوص رستوران زعتر است که طعم دلچسب و متفاوت آنها شما را مایوس نمی کند.

هرچند که این رستوران در منطقه ی شلوغ تهران یعنی بلوار اندرزگو واقع شده ، اما در مراجعه به زعتر نگران جای پارک نباشید، چون در این رستوران برای پارک راحت ماشین شما از قبل فکر شده است.