Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

آرایش مو و صورت

آرایشگاه پگی بهمنی

درخواست تخفیفان
صرافهای جنوبی، نبش خیابان ۲۵(قره تپه ای)، بالای املاک صرافها، پلاک ۱۷، واحد۳
ساعت ۱۰ الی ۱۸
تلفن تماس : ۸۸۶۸۶۶۵۹

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

سالن زیبایی پگی

زیبایی ، تصور اصلی و اساسی طبیعت است. یکی از مهمترین عواملی که می تواند باعث ایجاد تفاوت و زیبایی بیشتر بانوان شود داشتن موهایی زیباست. رنگ مو از مهم ترین المان ها و شاخص های زیبایی و جذابیت است . نباید فراموش کرد که انتخاب رنگ درست باید مناسب با رنگ پوست و چشم باشد. متخصصین زیبایی سالن پگی شما را در داشتن بهترین و مناسب ترین رنگ موهایتان به شما کمک می کنند.

امروزه شرکت ها ، رنگ های جدیدی را وارد بازار می کنند که به رنگ های درون کاتالوگ های قدیم اضافه شده، اما هنوز درست کردن رنگ های خاص توسط آرایشگران حرفه ای باعث خلق زیبایی هرچه بیشتر رنگ می شود. حفظ ادب و احترام از مهمترین نکاتی است که در سالن پگی برای ایجاد محیطی راحت و مطلوب برای مشتریان به آن توجه می شود. داشتن کادری با تجربه و خوش سلیقه و همچنین رعایت کامل اصول بهداشتی بهترین انتخاب شما برای متفاوت بودن و زیبایی رنگ و مش موهایتان خواهد بود.

در مجالس و مهمانی ها همچون الماس درخشیدن را با خدمات سالن زیبایی پگی تجربه کنید. سالن پگی در خیابان صراف های جنوبی، نبش خیابان 25 (قره تپه ای)  ، بالاتر از املاک صراف ها ، پلاک 17 ، واحد 3 واقع شده است.