مجموعه ورزشی زرافشان

شهرک قدس(غرب) فاز ۴، بلوار ایوانک نرسیده به زرافشان، روبروی ساختمان نصر
تلفن تماس : ۸۸۰۷۹۹۷۹
با هماهنگی

درباره مجموعه ورزشی زرافشان

مجموعه ورزشی زرافشان یکی از شناخته ترین استخرهای شهرک غرب می باشد که تلاش نموده تا با حفظ کیفیت، خدمات مطلوبی به اعضا و مراجعین خود ارائه نماید.

مجموعه ورزشی زرافشان دارای امکاناتی از جمله : استخر ، بدنسازی ، جکوزی ، سونای خشک و بخار ، ماساژ ، حوضچه آب سرد و حمام سنتی است که دارای محیطی آرام ، لوکس و بهداشتی می باشد.

مجموعه ورزشی زرافشان با 800 متر زیر بنا در 3 طبقه و تعداد 150 کمد مغناطیسی مکان مناسبی برای ورزش شماست. مربیان مجموعه ورزشی زرافشان ، مربیانی حرفه ای هستند که بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند

. مجموعه ورزشی زرافشان همه روزه در سانس های متفاوت آماده ارائه خدمات به بانوان و آقایان می باشد .

ورزش شنا باعث تقویت عظلات و نرم و انعطاف پذیر کردن بدن می شود و باعث می شود فرد انرژی بیشتری برای انجام کارهای روزانه خود کسب کند . پس اگر می خواهید سلامت بمانید و اندام زیبا داشته باشید ، سری به مجموعه ورزشی زرافشان بزنید.

برای رسیدن به مجموعه ورزشی زرافشان باید شهرک غرب را به سمت ایوانک طی کرده ، نرسیده به زرافشان رو به روی ساختمان نصر ، مجموعه ورزشی زرافشان را پیدا خواهید کرد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید