Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

2.5 امتیاز 8 رأی

تفریحی و ورزشی

استخر المپیک حیدربابا

درخواست تخفیفان
پونک ، بلوار همیلا ، بعد از میدان استاد نظر ، کوچه صدف
با هماهنگی قبلی
تلفن تماس : ۴۴۸۹۲۹۳۷

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

بیشتر ما وقتی به یک جایی فکر می کنیم که برای تفریح و خوش گذرانی با دوستانمان به آنجا برویم استخر جز اولین مواردی است که به خاطرمان خطور می کند. جایی که می توانیم تنش ها و خستگی های روزانه خود را به آب بسپاریم.

اهالی پونک حتما باید استخر زیبا و شیک حیدر بابا را امتحان کنند، اگر در محله پونک زندگی می کنید باید حتما استخرهای آن را بشناسید و بدانید که استخر المپیک حیدر بابا یکی از بهترین های آن منطقه است.

ورزش شنا یکی از محبوب ‌ترین ورزش‌ها در بین اقشار مختلف مردم در هر فصلی است، چه فصل گرما چه سرما. شما در هر فصلی از یک آبتنی حسابی در استخر مجهز و شیک المپیک حیدر بابا لذت می برید . ورزش شنا ورزشی است که از سن نوزادی تا سن کهنسالی می‌توان آنرا انجام داد و به طور کلی ورزشی است که هیجان و اضطراب را کاهش داده، عضلات را قوی و محکم کرده و بدن را نرم و انعطاف پذیر می‌سازد و باعث می‌شود که فرد انرژی بیشتری برای انجام کارهای روزانه خود کسب کند.

امکانات ویژه استخر المپیک حیدر بابا مانند: آب درمانی ، جکوزی خشک و بخار ، استخر کودک، محیط کاملا بهداشتی و... همه و همه چیزهایی هستند که به شما ثابت می کنند با رفتن به این استخر پشیمان نمی شوید زیرا یکی از بهترین های ممکن را انتخاب کرده اید و بعد از یک بار امتحان کردن مشتری دائم آن می شوید.

با توجه به نزدیک بودن این استخر به پارک زیبای نهج البلاغه لذت یک آبتنی حسابی را بعد از قدم زدن در پارک از خود دریغ نکنید.