،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

ایران مگنوم

میدان قدس، خیابان دربند، ابتدای خیابان غلام جعفری، پلاک ۱۰۵
تلفن تماس : ۲۶۸۵۳۵۱۸
از ساعت ۱۲ الی ۲۴

درباره ایران مگنوم

ایران مگنوم یک بستنی فروشی خاص و متفاوت است که در میدان قدس، خیابان دربند، ابتدای خیابان غلام جعفری واقع شده است. تا الان هر تجربه ای را که از خوردن بستنی و بستنی مگنوم داشته اید فراموش کنید و به ایران مگنوم بروید برای لذت بردن از یک تجربه و طعم جدید. حس خوبی که تا به حال احساسش نکرده اید  برای تجربه بستنی هایی که از شیر خالص و با کیفیت درست شده‌اند و با بهترین نوع خامه چرب، غنی و خوشمزه تر می‌شوند. ما هم دقیقا از فرمول اختصاصی و انحصاری این بستنی ها آگاهی نداریم ولی این را مطمئنیم که طعمشان همه را به وجد می آورد و کاملا با بستنی هایی که تا الان خورده اید تفاوت دارند.

 

 البته این پایان  ماجرا نیست و تاپینگ هایی که در ایران مگنوم می توانید روی بستنی هایتان استفاده کنید همگی عالی و بهترین هستند و خوشمزگی بستنی ها را دوچندان می کند. این تخفیفان که به صورت اختصاصی و انحصاری در اختیار شما قرار داده شده پیشنهادی نیست که بتوانید آن را به سادگی رد کنید. تنها کافیست روکش شکلاتی دلخواهتان را انتخاب کنید، تاپینگ ها و سس شکلاتی خود را انتخاب کنید و نهایت لذت را  از انتخاب های باب طبعتان ببرید . ایران مگنوم بعد از یک گشت و گذار در تجریش همیشه زیبا انتخابی است که خاطرات شما را رنگین می کند .

اگر به دنبال یک بستنی متفاوت هستید میکس بستنی مگنوم و هر چی که شما بخواهید یک پیشنهاد عالی و خوشمزه برای شماست.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید