،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

مرکز لیزر دریتا

اقدسیه، رو به روی فیروزبخش، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد ۱۲
تلفن تماس : ۲۶۴۵۰۱۹۹-۲۶۴۵۰۲۹۶
با هماهنگی

درباره مرکز لیزر دریتا

مرکز لیزر دریتا در اقدسیه تهران یک مرکز عالی با دستگاه پیشرفته برای رفع موهای زائد صورت و بدن است. مرکز لیزر دریتا با استفاده از دستگاه لیزر تلفیقی الکساندرایت و ND YAG محصول کمپانی Lutronic به راحتی شما را از شر موهای زائد خود خلاص می کند. این دستگاه با ادغام دو طول موج لیزر لیزر پالس بلند الکساندرایت و لیزر Nd: Yag باعث سرعت بخشی به فرآیند درمان موهای زائد می شود. این دستگاه مناسب هرگونه پوست حتی پوست های برنزه و تیره می باشد. قدرت این دستگاه آن قدر زیاد است که شما می توانید تاثیرات را درمان را بلافاصله پس از اتمام اولین جلسه درمان مشاهده کنید.  این دستگاه با خنک کننده هوشمند و چند بنیادی لایه های زیرین پوست را هم به راحتی خنک می کند. که این خنک کنندگی باعث می شود تا این لیزر یکی از بهترین انتخاب ها برای لیزر بیکینی و لیزر صورت باشد. این دستگاه فواید دیگری نیز دارد و به بهبود روشنی و شفافیت پوست شما کمک شایانی می کند.

در مرکز لیزر دریتا مبلغ 4000 تومان نیز بابت هزینه مواد مصرفی از شما دریافت می شود و انجام تست رایگان سرطان سینه  هدیه ویژه این مرکز برای کسانی است که از تخفیفان خدمات لیز موهای این مرکز لیزر را خریداری می کند. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید