Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

تفریحی و ورزشی

استخر شهرک امید

درخواست تخفیفان
قنات کوثر خیابان استقلال شهرک امید
بانوان سانس استفاده ۸ صبح تا عصر آقایان ۱۷:۳۰ الی ۲۳ جمعه ها بانوان ۹ الی ۱۶ و ۱۶:۳۰ الی ۲۲ آقایان
تلفن تماس : ۷۷۰۷۲۲۷۳ - ۴

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

شهرک امید تجربه ای لوکس در جایی همچون بهشت است . چه خرید از فروشگاه های شهرک امید چه ورزش در ورزشگاه آن و چه شنا در استخر VIP شهرک امید، همه ی نشانه هایی از لوکس بودن و سبک زندگی استاندارد را به همراه دارد . شهرک امید کاملا روی اصول بنا شده و در معماری فکر شده  است تا جایی که رفاه حال همه ساکنان‌ تامین باشد  به عنوان مثال استخر زیبای شهرک امید  اولین ویژگی اش ظاهر لوکس  و چشم گیر آن است ودر مرحله بعد تمیزی و بهداشتی بودن آن. این ها یعنی این که برای تجربه سبک زندگی استاندارد باید به شهرک امید رفت.

استخر شهرک امید واقع در منطقه شرق شهر تهران و شهرک امید با امکاناتی مانند: 120 عدد کمد، محیطی سبز و چشم نواز، حمام سنتی، اتاق ماساژ، بوفه مستقل و کامل، سونای خشک، جکوزی و سونای بخار، حوضچه آب سرد و... بهترین انتخاب است تا اوقاتی خوش را کنار دوستان و عزیزانتان بگذرانید.

همچنین از دیگر امیتازات برجسته استخر شهرک امید دسترسی آسان آن به ایستگاه متروی باقری و پارکینگ اختصاصی بدون پرداخت هزینه اضافی می باشد که خیال شما را از هر بابت راحت می کند تا تمام فکر و ذکرتان فقط یک آبتنی حسابی و خوش گذرانی چند ساعته باشد.