Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

سلامتی و پزشکی

مطب دکتر میرئی

درخواست تخفیفان
نیاوران ، چهارراه فرشته، به سمت مقدسی، پلاک ،۴ طبقه ۳
ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۹
تلفن تماس : ۲۲۷۳۶۳۵۴-۰۹۳۰۳۰۲۹۰۶۶

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

مطب دکتر میروی واقع در نیاوران، چهارراه فرشته، به سمت مقدسی، پلاک ۴، طبقه ۳ یکی از مراکز خوب در نیاوران برای انواع خدمات پوست و زیبایی می باشد. خدمات مطب دکتر میرئی شامل لیزر موهای زائد با دستگاه دایود، میکرودرم، هیدرودرم، کرایولیپولیز، آر اف جوانسازی پوست، کویتیشن لاغری و... می باشد.

تمامی خدمات مطب دکتر میرئی زیر نظر پزشک متخصص و مجرب و با برترین و جدیدترین تکنولوژی های 2016 صورت می گیرد.

یکی از خدمات عالی مطب دکتر میرئی لیزر موهای زائد می باشد که با استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد دایود olive صورت می گیرد. با مراجعه به مطب دکتر میرئی با یکی از جدیدترین و موثرترین تکنولوژی ها، صرف هزینه ای بسیار کم و خیالی راحت برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید. لیزر موهای زائد دایود یکی از کم دردترین، کم خطرترین، سریعترین و موثر ترین دستگاه مختص نژاد ایرانی می باشد. دستگاه لیزر موهای زائد دایود به صورت پالسی و با طول موج های 800 یا 810 نانومترند. جذب این طول موج در ملانین تاحدی کمتر از لیزرهای الکساندرایت و یاقوت و بیشتر از  Nd، YAG، IPLها است، ولی دستگاه لیزر موهای زائد بدن و صورت دایود می‌توانند در عمق بیشتری نفوذ کنند و میزان بیشتری در فولیکول مو جذب گردند و متعاقباً اثر حرارتی و نابود کنندگی بیشتری را در مرکز فولیکول و سلولهای بنیادی رشد مو، نسبت به دستگاه لیزر موهای زائد الکساندریت ایجاد نمایند.

تخفیف های کم نظیر پوست و زیبایی مطب دکتر میرئی ویژه بانوان و آقایان ارائه می شود و شما می توانید از این تخفیف ها لذت ببرید...