،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

رستوران فست فود کی با کی

خیابان ولی عصر نرسیده به ضلع جنوب میدان ولی عصر نبش کوچه نصر
تلفن تماس : ۸۸۸۵۲۹۵۲
شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۴ ، جمعه ها ۱۸ الی ۲۴

درباره رستوران فست فود کی با کی

فست فود کی با کی، لذت طعم خوش برگرهای آبدار را برای شما به ارمغان می آورد

 

قرار است به زودی برنامه یک دور همی را هماهنگ کنید؟ دنبال یک فست فود خوش مسیر می گردید؟ این بار برگر های دوست داشتنی و لذیذ را در فست فود کی با کی امتحان کنید و مطمئن باشید تخفیفان برای ارئه این پیشنهاد اشتباه نکرده است. یکی از ویژگی های فست فود کی با کی خوش مسیر بودن آن است. شما به راحتی می توانید با استفاده از وسایل نقلیه به این فست فود بروید و خوش بگذرانید.

رستوران و فست فود یکی از مهمترین بخش های زندگی امروز ما شده است چون که برای انتخاب یک رستوران خوب خیلی باید از دیگران پرس و جو کنیم برای این کار باید هر بار بپرسیم که کی و کجا در این کار مهارت دارد.

همبرگر پختن با هات داگ و ساندویچ سرد درست کردن خیلی فرق دارد برای هر یک از این خوراکی ها باید جایی را انتخاب کرد بار ها گفته ایم که درست کردن همبرگر در این میان بسیار مهم است و اساسا تخصصی خاص می طلبد و باید همبرگر را شاه غذا های فست فود دانست برای همین وقتی رستورانی ادعا می کند که هبرگر های با گوشت خالص آماده می شود باید آن را حتما آزمایش کرد و اگر درست می گفت مشتری دائم آن شد. 

ما به شما جدا فست فود کی با کی را پیشنهاد می کنیم. لذت خوردن برگر را می توانید در این فست فود تجربه کنید. از ویژگی های منحصر به فرد کی با کی، می توان به پخت غذا بدون روغن اشاره کرد. سوخاری های این فست فود، از گزینه هایی است که ارزش امتحان کردن را دارد.

مسیر رسیدن به این فست فود بسیار آسان است. نرسیده به ضلع جنوبی میدان ولیعصر، نبش کوچه نصر راه دستیابی به این فست فود است.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید