Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

باغ رستوران نگارستان

درخواست تخفیفان
شهران - بلوار کوهسار - کوچه دانش - پلاک ۱۹ - باغ رستوران نگارستان
از ۶ عصر الی ۱۲ شب
تلفن تماس : ۴۴۳۳۹۵۰۱-۴۴۳۳۹۵۰۲-۴۴۳۳۹۵۰۳-۰۹۳۸۷۲۷۵۹۹۲

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

شهران یکی از آن مناطق خوب تهران است که هم در داخل شهر تهران قرار گرفته و هم آب و هوای کم نظیری دارد.  لذت صرف یک غذای خوب در فضای باز  و در هوایی خوب پیشنهادی نیست که سادگی بشود از آن گذر کرد. به خوصوص در بهار و تابستان که سربزی این منطقه در اوج خود قرار دارد و آب هوا طوری است که انگار با شما حرف میزند! باغ رستوران نگارستان که در این منطقه واقع شده است، محیط بسیار جذابی دارد و چشم اندازی که در حین صرف غذا در اختیارتان می گذارد، بسیار دلچسب و دلنشین است. در باغ رستوران نگارستان دو تالار زیبا وجود دارد که ظرفیت پذیرایی تا ۴۰۰ نفر را دارد و می تواند به راحتی از مراسم شما نیز پیشتیبانی به عمل آورد. 

چشم اندازی که باغ رستوران نگارستان در اختیار شما قرار می دهد واقعا بی نظیر است. این باغ این رستوران ۴۰ هزار متر مربع وسعت دارد و حوضچه ای با آبنمای بسیار جذاب و زیبا در کنار طبیعت فرح بخش، یک روز زیبا و خاطره انگیز را برای شما رقم می زند. در باغ رستوران نگارستان زمین بازی برای کودکان شما وجود دارد تا بتوانند در آنجا به تفریح بپردازند. 

علاوه بر اینها منوی این رستوران انتخاب های خوبی از انواع کباب های ایرانی در اختیار شما قرار می دهد و کیفیت غذاهای ارائه شده این باغ رستوران زبان زد خاص و عام است و شما با خیال راحت می توانید از غذاهای این رستوران لذت ببرید.