Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

آموزشی

آموزشگاه مرجان

درخواست تخفیفان
یوسف آباد خیابان اسد آبادی خیابان ۵۵ پلاک ۴ واحد۶
با هماهنگی
تلفن تماس : ۸۸۰۶۱۵۵۹ - ۰۹۱۲۶۹۴۷۰۸۱

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

بانوان عزیز، مهربان و کدبانوی ایرانی همیشه به دنبال این هستند که به شایسته ترین نحو از عزیزان خود پذیرایی کنند و میزبانی باشند که پذیرایی شان جز بهترین خاطرات مهمانانشان می شود.

برای تمام خانم های عزیزی که اهل دورهمی ها و مهمانی های خانوادگی و یا دوستانه هستند پیش آمده که قبل از آمدن مهمانان دائم ذهنشان درگیر این شود که با چه خوراکی هایی از مهمانانشان پذیرایی کنند که هم تهیه آن ها خیلی سخت و وقت گیر نباشد، هم هزینه گزافی برای درست کردنشان صرف نشود و هم تنوع، طعم و عطر خوراکی ها و حتی زیبایی و ظاهر این آن ها در بالاترین حد خود باشد.

در این مواقع رفتن به کلاس های آموزشی بهترین پیشنهاد است، زیرا بهتر است همه چیز را اصولی و توسط فردی باتجربه و حرفه ای آموزش ببینیم، خصوصا آشپزی که هزار فوت و فن دارد.

آموزشگاه مرجان واقع در منطقه یوسف آباد بهترین پیشنهاد برای بانوان کدبانوی ایرانی است. در این آموزشگاه انواع دوره های آموزشی از جمله: آموزش کیک و دسر، انواع بیسکوئیت، انواع سوپ، انواع سوشی های خوشمزه و هیجان انگیز، انواع رولت، فینگرفود های متنوع و خوشمزه، پنکیک و کرپ، پاستا، شیرینی های عصرانه و... برگزار می شود که شما توسطی استادی حرفه ای و با تجربه با صرف کمترین هزینه آموزش می بینید و میزبانی می شوید که شایسته یک بانوی ایرانی است.

در کدبانو بودن شما شک نیست، ولی با رفتن به کلاس های آموزشی مرجان کدبانوتر می شوید و همه را به تحسین خود وا می دارید.