،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

رستوران بین المللی ۵ ستاره اسفندیار جردن

ولیعصر خیابان ولیعصر – روبروی نیایش – بلوار اسفندیار – پلاک ۲۶
تلفن تماس : ۸۸۶۵۰۷۲۷
با هماهنگی

درباره رستوران بین المللی ۵ ستاره اسفندیار جردن

رستوران 5 ستاره بین المللی اسفندیار: رستورانی بی اشتباه

 رستوران خوب را باید با ارزیابی کلی سنجید. محیط، غذا، برخورد پرسنل و البته قیمت، همه و همه موضوعاتی‌اند که رضایت از رستوران را پدید می‌آورند و اگر حتی یکی از این‌ها مشکل داشته باشد، برای مشتری‌های مشکل‌پسند اسباب دلخوری خواهد بود. در نگاه کلی، رضایت پدیده‌ای تمامیت طلب است و وقتی پای پول در میان باشد، این موضوع پررنگ‌تر هم می‌شود. وقتی در قبال رضایت باید پول چشمگیری بپردازید، سخت‌گیری‌ها مشتری‌ها به اوج خود می‌رسد. بویی ناخوشایند یا رفتاری ناشایست می‌تواند تأثیری بسیار عمیق بگذارد و نارضایتی مشتری‌ها را در پی داشته باشد. بنابراین، برای کسانی که همه هدفشان رضایت مشتری است، نارضایتی گاهی هزینه‌ای جبران‌ناشدنی انگاشته می شود. 

در شهر ما رستوران‌های خوب کم نیستند و البته در اینجا رستوران‌گردی از تفریحاتی است که در آن خیلی‌ها با هم رقابت می‌کنند. رضایت رستوران‌گردها از رستوران یعنی این که آن رستوران در بهترین شرایط به مشتریانش سرویس‌ می‌دهد و حتی در سرویس‌دهی مرتکب کوچکترین اشتباهی هم نمی‌شود، چون حتی با یک اشتباه، این مشتریان مشکل‌پسند چنان از خجالت آن رستوران درمی‌آیدند که باید رستوران‌دار عزیز به فکر شغل دیگری  باشد. اما رستوران‌هایی که اشتباهی در کارشان نیست، همیشه محبوب دل رستوران‌گردهای عزیزند.

رستوران ۵ ستاره اسفندیار از رستوران‌هایی است که برای با کیفت ماندن همیشه مدیریتی سخت‌گیرانه دارد و هیچ اشتباهی از آن ندیده ام. من مدیر یک شرکت فنی مهندسی هستم و تا حد زیادی خودم با مدیریت آشنا هستم، ولی مدیریت رستوران اسفندیار در برای من در کارم الهام‌بخش بوده است. بگذارید کمی درباره تجربیاتم از این رستوران برای شما بگویم.

رستوران اسفندیار در قلب اداری ایران

دفتر کارم در خیابان جردن است و جلسات نهار کاری بسیاری برایم پیش می‌آید. بیشتر سعی می‌کنم این جلسات را در اداره و با سفارش غذا از رستوران‌ها برگزار کنم، اما همیشه به این شکل نیست. گاهی برای جلسات بزرگ و مهم باید به یک رستوران رفت و پرستیژ شرکت به این بستگی دارد که مهمان‌های مهم خود را به رستورانی شیک و دعوت کند و به اصطلاح آبروداری کند. ولی برای من این کار مشکل بود. هربار باید به دنبال رستورانی شایسته می گشتم، زیرا هر بار در جلساتمان یک بی نظمی یا رفتاری بد باعث می شد جلوی مهمان‌هایم خجالت بکشم، سرویس‌های غذاخوری با هم ست نبود یا چیدمان رستوران ناهمگون و بلاتکلیف بود و معلوم نبود رستوران سنتی است یا رستورانی کلاسیک .

در منطقه جردن برای انتخاب، گزینه‌ها بسیار است. اما با وجود این گزینه‌های بسیار، بی‌نظمی یا بدرفتاری هم در آنها فراوان دیدم و از آنها یکی پس از دیگری ناامید شدم.

مهمانانی از ژاپن از راه رسیدند، با قراردادی که می‌توانست سرنوشت شرکت ما را تغییر دهد. در جلسه با تیم  تدارکات و روابط عمومی، مهم‌ترین دغدغه ما پذیرایی از مهمانانمان بود. ژاپنی‌ها برای بازدید از امکانات ما به تهران می‌آمدند و فقط رستورانی بین‌المللی می‌توانست برای این پذیرایی مناسب باشد. در این میان یکی از مدیران تدارکات، رستوران بین‌المللی اسفندیار را پیشنهاد کرد. گفت محیطی زیبا دارد و موسیقی زنده در آن اجرا می‌شود و غذاهایی عالی در آنجا سرو می‌شود. رفتم و آنجا را دیدم و آنقدر آن فضا دل‌انگیز بود که بی‌درنگ برای پذیرایی از مهمانانم میز رزرو کردم.

همه چیز با استانداردهای اسفندیار 

مانند دیگر رستوران‌های بین‌المللی، رستوران اسفندیار هم باید از پیش رزرو شود. وقتی درباره اهمیت پذیرایی از مهمانانم با مدیر آنجا صحبت کردم، به من اطمینان داد که در روز موعد بوفه غذاهای بین‌المللی خود را کامل می‌کند تا کم و کسری در کار نباشد. از نظر فضا مشکلی نبود و رستوران با داشتن سه سالن بزرگ می‌توانست گوشه‌ای دنج و زیبا و آرام را برای پذیرایی در اختیار ما بگذارد تا مهمانانمان در اوج آرامش ناهارشان را نوش جان کنند.

منوی رستوران اسفندیار آنچنان کامل بود که می توانست طیف وسیعی از غذا  از پیتزا تا چلو خورشت را برای مهمان های ما فراهم کرده بوفه آزاد با منوی کامل آن انچنان خوب بود که کل با غذا های لذیذ ایرانی جلو ژاپنی ها پز دادم و توانستم به شخص از مدیرعامل شرکت ژاپنی مهمانم  پذیرایی کنم.

اما این روز خوب با یک تخفیف چند درصدی رستوران اسفندیار کامل شد چون مدیر رستوران اسفندیار میخواست ما مشتری همیشگی آن باشیم و البته با این کار آخرش کاملا به  هدف خود رسید. ما بعد از این نهار مجلل کاری و مهمان نوازی بی نظیر  رستوران پنج ستاره اسفندیار دیگر همه نهار های کاری را  از این رستوران سفارش می دهیم و البته آنها هم برای این که مارا به عنوان مشتری ثابت خود حفظ کنند همیشه چند درصد تخفیف برای ما در نظر می گیرند.

هنگام صرف ناهار، پذیرایی کامل، برخورد خوب کارکنان و هماهنگی کامل پرسنل جلوه‌ای عالی داشت. کباب‌های لذیذ ایرانی در کنار بلدرچین و بیف‌استروگانف و بسیاری دیگر از غذاهای بین‌المللی آماده شده بود و همگی پختی هنرمندانه داشتند: مطبوع بودند و زیبا سرو می‌شدند. همه خوراک‌ها بسیار خوشمزه بود و پذیرایی آنچنان خوب بود که به راحتی نشستم و درکنار مهمانانم غذا خوردم، دیگر نگران پذیرایی از آنها نبودم. میدانستم به خوبی به آنها رسیدگی می شود. به رستورانی رفته بودم که ناهار کاری را برایم به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل کرده بود.

مهمان‌نوازی ایرانی در رستوران اسفندیار

مهمانانم از آغاز ورود به رستوران اسفندیار انقدر در محیط احساس راحتی کردند که شروع کردند به گرفتن عکس یادگاری. حتی از پرسنل خواستند از آنها عکس دسته‌جمعی بگیرند. یکی از سالن‌های رستوران را به ما اختصاص داده بودند و می‌توانستیم کاملا در آنجا جولان بدهیم و کارکنان آنجا، لبخند برلب، می‌کوشیدند از ما به بهترین نحو پذیرایی کنند. چنان خوش گذشت که ناهار کاری ما تا عصر طول کشید.

رقم صورت‌حساب از دیگر رستوران‌ها کمی بیشتر شد، البته مدیر هم برای این که مشتری دائم آنجا شوم، تخفیفی به ما داد و با روی گشاده ما را بدرقه کرد. با احساس رضایتی کامل از آنجا خداحافظی کردیم.

فردای آن روز در شرکت با طرف ژاپنی قرار داشتیم و همگی از غذاهای خوب ایرانی و پذیرایی شاهانه سخن می‌گفتند و ناهار دیروز را نمونه مهمان‌نوازی ایرانی می‌دانستند.

پس از بازگشت، یکی از آنها عکسی که با من گرفته بود را در ایمیلی برایم فرستاد که به خط خوش روی ان نوشته بود: «خاطره فراموش‌نشدنی با دوست عزیزم.»

 

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 9 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید