Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

3 امتیاز 1 رأی

هنر و تئاتر

آتلیه شانو

درخواست تخفیفان
شریعتی ، پل رومی ، کوچه سینا ، پلاک 1725، واحد ۴۶
با هماهنگی
تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۸۳۷۲۹۸ - ۲۲۲۴۱۸۹۰

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

در آتلیه عکاسی شانو حرفه ای ترین ها با بهره مندی از بهترین تجهیزات و امکانات خاص وکادری مجرب  کار شما را انجام می دهند.

آتلیه عکاسی شانو با بهرمندی از بهترین کیفیت و ارائه مناسبترین خدمات و به کار گیری شیوه‌های نوین عکاسی در محیطی آرام و صمیمی می کوشد تا رضایت شما عزیزان علاقمند به تنوع و زیبایی و خلاقیت را به دست آورد.

همه ما تمایل بسیاری داریم که خاطراتمان را در قابی زیبا ثبت کنیم تا روزی که از آن خاطرات و گذشته خود جدا و یا دور شدیم دوباره برگردیم و آن ها را مرور کنیم. برای ثبت این خاطرات قطعا باید آتلیه ای مناسب و عکاسانی زبده را در نظر بگیریم.

عکاسی نیازمند حرفه ای بودن ، ابزار مجهز ، صبر و حوصله می باشد، تمام این ویژگی ها عکاسان آتلیه شانو را از دیگر عکاس ها متمایز می کند. آتلیه شانو به دنبال ثبت زیبایی های شما و کودکان عزیز شماست و بهترین قاب ها را از شما ثبت می کند. آتلیه شانو از بهترین تجهیزات و امکانات و نورپردازی فوق العاده برای ثبت لحظات استفاده می کند. همچنین سلیقه کادر این آتلیه برای انتخاب رنگ دکور‌ها و حتی پس زمینه‌ها بسیار عالی می باشد.

آتلیه شانو واقع در منطقه  شریعتی در زمینه عکاسی ویژه کودک، بارداری، اسپرت، عروس و مدلینگ فعالت می کند.

این آتلیه با سال ها تجربه و عشق در کادر خودش از بهترین عکاسان استفاده می کند و سعی دارد با ایجاد محیطی زیبا و صمیمی ماندگارترین و رویایی ترین لحظات را برای شما رقم بزند و تصاویری از شما ثبت کند که هر بار با مرورشان لبخندی دلنشین بر روی صورتتان بنشیند.