فست فود پاپاز گریل

شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر، پلاک ۷، پاپاز گریل
تلفن تماس : 88084074
از ساعت 11:30 الی 23:30

درباره فست فود پاپاز گریل

فست فود پاپاز گریل یک فست فود خلاق و نوآورانه در ضمینه انواع ساندویچ ها و برگر هاست. فست فود پاپاز گریل با استفاده از سوسیس هایی خاص که با گوشت تازه درست شده و با کمک چوب درختان هسته دار شیرین دودی شده و ترکیب آنها با برگرهایی با فرمول خاص فست فود پاپاز گریل، برگرهایی فوق العاده خوشمزه درست کرده است. ساندویچ های این فست فود همگی از راسته تازه گوساله تهیه شده و با دقت گریل شده اند و همراه با سس مخصوص استیک پاپاز، پوره سیب زمینی و نان چاودار سرو می شود. تمامی محصولات گوشتی و پروتئنی پاپاز به صورت تازه و روزانه تهیه می شوند. در ضمن فست فود پاپاز گریل اولین فست فودی در ایران است صبحانه های ساندویچی بیرون بر ارائه می کند. صبحانه های این فست فود به صورت ساندویچ و نان مخصوص چاودار و یا به صورت پرسی سرو می گردد.

فست فود پاپاز گریل که در شهرک غرب و بلوار فرحزادی واقع شده است با 8 نفر ظرفیت و بدون حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده یکی از بهترین انتخاب ها برای لذت بردن از فست فود هایی کاملا سالم و مقوی می باشد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید