Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

preview

باشگاه ورزشی کارا

درخواست تخفیفان
سعادت آباد، خیابان آسمان، چهارم شرقی، پلاک ۴
از ۸ صبح الی ۱۹
تلفن تماس : ۲۲۰۸۶۲۹۳ - ۲۲۰۸۰۸۳۴

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

باشگاههای  ورزشی بهترین مکان برای تناسب اندام و تقویت قوای جنسی است که مناسب افزاش سطح قوای جسمی است . باشگاه ورزشی میتواند از یک باشگاه کوچک و سالن معمولی تا باشگاهی مجهز و مدرن با سالن های ورزشی متنوع باشد .

باشگاه ورزشی کارا یکی از باشگاه های مدرن منطقه سعادت آباد می باشد که دارای ورزش های متنوعی است . ورزش هایی نظیر تی آر ایکس ، ایروبیک و .. که برای تناسب اندام  و سلامتی بسیار مفید هستند و جزو تفریح های شاد و آرامش بخش به حساب می آیند و طرفدار های زیادی دارند .

باشگاه ورزشی کارا فضایی را برای شما فراهم کرده که بتوانید در کنار پیشرفت در ورزش دلخواه خود ، از تک تک لحظات هم لذت کافی را ببرید.

هدف باشگاه ورزشی کارا ، ارائه بهترین وسایل و مدرنترین روشهای تمرین و بدن سازی و ارتقاء سطح سلامت مشتریان خود می باشد. خدمات ارائه شده قابل استفاده برای تمامی سنین می باشد.

باشگاه ورزشی کارا دارای امکانات با کیفیتی است که تمامی امکانات مد نظرتان ، برای شما مهیا است.

اگر میخواهید در کنار فضایی شاد و دوستانه ، به بهترین نحو ممکن ورزش کنید ،  سری به باشگاه ورزشی کارا بزنید ،  برای رسیدن به این باشگاه باید به خیابان سعادت آباد را به سمت خیابان آسمان آمده ، در خیابان چهارم شرقی ، باشگاه ورزشی کارا را پیدا خواهید کرد