،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

باشگاه ورزشی کارا

سعادت آباد، خیابان آسمان، چهارم شرقی، پلاک ۴
تلفن تماس : ۲۲۰۸۶۲۹۳ - ۲۲۰۸۰۸۳۴
از ۸ صبح الی ۱۹

درباره باشگاه ورزشی کارا

باشگاههای  ورزشی بهترین مکان برای تناسب اندام و تقویت قوای جنسی است که مناسب افزاش سطح قوای جسمی است . باشگاه ورزشی میتواند از یک باشگاه کوچک و سالن معمولی تا باشگاهی مجهز و مدرن با سالن های ورزشی متنوع باشد .

باشگاه ورزشی کارا یکی از باشگاه های مدرن منطقه سعادت آباد می باشد که دارای ورزش های متنوعی است . ورزش هایی نظیر تی آر ایکس ، ایروبیک و .. که برای تناسب اندام  و سلامتی بسیار مفید هستند و جزو تفریح های شاد و آرامش بخش به حساب می آیند و طرفدار های زیادی دارند .

باشگاه ورزشی کارا فضایی را برای شما فراهم کرده که بتوانید در کنار پیشرفت در ورزش دلخواه خود ، از تک تک لحظات هم لذت کافی را ببرید.

هدف باشگاه ورزشی کارا ، ارائه بهترین وسایل و مدرنترین روشهای تمرین و بدن سازی و ارتقاء سطح سلامت مشتریان خود می باشد. خدمات ارائه شده قابل استفاده برای تمامی سنین می باشد.

باشگاه ورزشی کارا دارای امکانات با کیفیتی است که تمامی امکانات مد نظرتان ، برای شما مهیا است.

اگر میخواهید در کنار فضایی شاد و دوستانه ، به بهترین نحو ممکن ورزش کنید ،  سری به باشگاه ورزشی کارا بزنید ،  برای رسیدن به این باشگاه باید به خیابان سعادت آباد را به سمت خیابان آسمان آمده ، در خیابان چهارم شرقی ، باشگاه ورزشی کارا را پیدا خواهید کرد

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید