هتل بهار رودسر

رودسر-انتهای خیابان شهدا-نرسیده به اردوگاه - هتل بهار رودسر
تلفن تماس : ۰۹۰۳۲۱۰۷۹۹۹
۲۴ ساعته

درباره هتل بهار رودسر

شرقی ترین شهر استان گیلان شهرستان رودسر است. نزدیکترین راه برای رفتن به رودسر از تهران، از طریق کرج، چالوس، تنکابن و سپس رامسر است. و بعد از این همه راه اقامت در هتلی به زیبایی هتل بهار رودسر خستگی سفر را به طور کامل از تن شما به در می کند و اقامت لذت بخشی را برای شما تضمین خواهد کرد.

هتل سه ستاره بهار رودسر میان  مردابی منحصر به فرد و ساحل شنی و همیشه زیبای دریای خزر و در شهرستان رودسر، شرقی ترین شهر استان گیلان واقع شده است. رستوران بهار هتل بهار رودسر با معماری داخلی زیبا و چشم اندازی بی نظیر از دریا در طبقه اول  این هتل چشم نواز واقع شده است و با تهیه انواع غذاهای محلی و دریایی و ...، همچنین کافی شاپ بام در طبقه پنجم هتل واقع شده که با انواع دسر و نوشیدنی های گرم و سرد با چشم انداز زیبایی از مرداب و کوه زیبای سماموس در خدمت گردشگران محترم میباشد. مردابی زیبا در پشت هتل بهار واقع شده و منظره اتاقهای پشتی هتل به مرداب و کوه می باشد. فاصله هتل تا فرودگاه رشت ۵۰ کیلومتر و تا فرودگاه رامسر ۷۵ کیلومتر, تا ساحل دریا ۱۰۰ متر و تا مرداب ۵۰ متر می باشد. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید