Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

غذای ايرانی و سنتی

رستوران والا

درخواست تخفیفان
خیابان جردن (نلسون ماندلا)، خیابان ناهید شرقی، جنب بازارچه ناهید، پلاک 24
از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۶ و ۱۹ تا ۲۳:۳۰
تلفن تماس : ۲۲۵۰۶۰۱ - ۲۲۰۵۸۰۵۹

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

رستوران والا با محیطی مدرن اما غذاهای سنتی

رستوران والا یکی از رستوران های بنام منطقه جردن می باشد . یک محیط جذاب و چشمگیر قطعا در انتخاب رستوران بسیار مهم است .  فضای این رستوران بسیار طراحی زیبا و جالبی دارد . میزهای سنتی آن که در عین حال به مدرن ترین شکل ممکن طراحی شده اند اولین چیزی است که هنگام وارد شدن نگاه را درگیر می کند . رستوران والا برعکس غذاهای سنتی ایرانی خود فضایی کاملا مدرن و جدید دارد که این پارادوکس برای هر مشتری جذاب است . و هر فردی را ترغیب می کند که این پارادوکس را امتحان کند.

رستوران والا یکی از بهترین رستوران ها برای صرف غذای ایرانی می باشد . این رستوران با منوی کاملا ایرانی خود سلایق متنوع مشتریان را کاملا برآورده می کند . شیشلیک و برگ مخصوص این رستوران از پرفروش ترین غذاهای آن است  که قطعا ارزش یکبار امتحان کردن را دارد .

کادر با تجربه و کارآزموده رستوران والا با برخورد عالی و حرفه ای خود میزبان خوبی برای شما عزیزان  در ساعاتی که آنجا حضور دارید باشند.

رستوران والا برای پذیرایی 25 نفر ظرفیت دارد و پرسنل ان می توانند در این فضای مدرن  از شما پذیرایی کنند.رستوران والا فاقد مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

برای رسیدن به رستوران والا خیابان جردن را طی کرده، بعد از خیابان ناهید شرقی، بازارچه ناهید شرقی را بیابید و بعد از آن  براحتی می توانید رستوران والا را پیدا کنید و لحظاتی زیبا برای خود و خانوادیتان ایجاد کنید