Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

3.7 امتیاز 10 رأی

هنر و تئاتر

آتلیه عکاسی مهتاب

درخواست تخفیفان
سعادت آباد - خیابان ششم - مجتمع مادر - طبقه ۶ - واحد ۱۱ جنوبی
۱۱:۳۰ صبح الی ۱۸
تلفن تماس : ۲۲۰۹۴۵۷۰

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دوربین های عکاسی و تصویربرداری ، کمتر کسی به آتلیه ها مراجعه می کند مگر برای گرفتن عکس از مراسم های خاص مثل نامزدی ، عروسی ، بارداری و ..  ولی آتلیه عکاسی مهتاب یکی از آتلیه های قدیمی و خوشنام سعادت آباد است که خدمات قابل توجهی را ارائه می دهد و طرفدارهای زیادی دارد.
آتلیه عکاسی مهتاب با نورپردازی و دکوراسیون متفاوت بهترین عکس ها را از شما می گیرد . عکس هایی که یادآوری بهترین خاطرات زندگی شما هستند .
آتلیه عکاسی مهتاب دارای کادر متخصص و با تجربه ، به منظور ارتباط بهتر با کودکان شما است . این آتلیه در زمینه خدمات عکاسی و فیلم برداری و چاپ عکس در ابعاد محتلف دارای مجهزترین دستگاه های چاپ است . کلیه سفارشات اعم از عکس، شاسی، آلبوم و غیره قبل از بسته بندی و تحویل توسط کارشناس مربوطه مورد بررسی قرار گرفته تا محصولی بی عیب و نقص تحویل مشتریان عزیز گردد.
آتلیه عکاسی مهتاب همواره پیشگام در خلق ایده های نو و فراهم نمودن فضاهایی متفاوت و خاص عکسبرداری از تمامی رده های سنی می باشد.
برای رسیدن به آتلیه عکاسی مهتاب باید به سمت سعادت آباد آمده در خیابان ششم ، مجتمع مادر ، طبقه ۶ ، واحد ۱۱ جنوبی ، آتلیه عکاسی مهتاب را خواهید یافت.