سفره خانه سنتی شب های سرو

سعادت آباد- چهارراه سرو، نبش شمال شرقی، پلاک ۷۹، رستوران سنتی شب های سرو
تلفن تماس : ۲۲۳۵۳۹۸۵ - ۲۲۰۸۴۴۸۳
از ساعت ۱۲ الی ۲۴

درباره سفره خانه سنتی شب های سرو

اگر به دنبال جایی هستید که با خانواده و عزیزان خود آخر هفته خوش و خوشمزه ای را در آن رقم بزنید سفره خانه سنتی شب های سرو واقع در منطقه سعادت آباد با محیطی صمیمی و خانوادگی بهترین انتخاب برای شماست. سفره خانه شب های سرو با دکوراسیونی زیبا و سنتی حس خوب آرامش را به شما منتقل می کند و شما را یاد خاطرات قدیم می اندازد که همگی در خانه پدر بزرگ و مادر بزرگ دور هم جمع می شدید، با ظرفیت صد و پنجاه نفری این رستوران حالا می توانید فرصت این دورهمی جانانه را در سفره خانه شب های سرو به خود و خانواده تان بدهید.

منوی این سفره خانه که شامل انواع غذاهای سنتی ایرانی خوش طعم و عطر از جمله کباب ها، جوجه کباب ها و... می باشد ضیافتی رویایی را برای شما رقم می زند.

امکاناتی از قبیل برخورد عالی پرسنل، استفاده از مواد اولیه مرغوب و تازه، برنج درجه یک ایرانی، سرآشپزی حرفه ای و با تجربه، اینترنت wi fi  و... همه و همه چیزهایی است که به شما ثابت می کند اگر به شب های سرو بروید بی شک پشیمان نمی شوید بلکه مشتری دائم آن می شوید.

البته ما به شما پیشنهاد می دهیم اینترنت را برای ساعاتی خاموش کنید و از دنیای مجازی به دنیای واقعی بیایید و از بودن کنار عزیزانتان لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید