،هــــــــدیه‌ای بــــــــرای آنـان که دوســـــتشان داریــــد.
به یادیسا بروید

مرکز پزشکان ملورین

زعفرانیه - مقدس اردبیلی - روبروی مرکز خرید پالادیوم - پلاک ۸۱- واحد ۶۱
تلفن تماس : ۲۲۱۸۳۰۹۳ - ۲۲۴۰۰۹۲۱
با هماهنگی قبلی

درباره مرکز پزشکان ملورین

مرکز پزشکان ملورین این افتخار را دارد که به عنوان اولین مرکز در ایران، تمامی تجهیزات لاغری و زیبایی خود را از کمپانی های معتبر و به روز اروپایی و از پیشرفته ترین دستگاه ها از شرکت های RENEVE فرانسه، efb Beaute فرانسه و Sorisa اسپانیا تهیه نموده است.

 

کلیه تجهیزات این مجموعه دارای گواهینامه CE Medical از SGS فرانسه و UL آمریکا، FDA آمریکا و تاییدیه وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد. این مجموعه با بهره مندی از متخصصین و پزشکان مجرب در زمینه پوست، زیبایی، لاغری و همچنین متدهای انحصاری و متمایز، خدمات خود را به صورت حرفه ای و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های موجود به مراجعه کنندگان گرامی ارائه می نماید.

 

شایان ذکر است ملورین با اعزام تیم خود برای گذراندن دوره های آموزشی جهت استفاده از متد های خاص و اخذ مجوز و گواهینامه جهت استفاده از روش های درمانی RENEVE ،efb Beaute و Sorisa سعی بر آن داشته تا به معنای خاص کلمه به توانایی ارائه خدماتی ناب و کاملا متمایز، درخور شان مراجعه کنندگان عزیز دست یابد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید