Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

4 امتیاز 1 رأی

غذای ملل

رستوران رامادا

درخواست تخفیفان
خیابان آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، رو بروی بیمارستان پیامبران،جنب بانک آینده
از افطار تا ۲ شب
تلفن تماس : ۴۴۹۶۱۰۸۰-۴۴۹۶۱۰۹۰

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

رستوران ایتالیایی رامادا یکی از رستوران خوب تهران هست که همه حداقل باید یک بار آن را امتحان کنند. البته مطمئنیم که پس از یک بار امتحان کردن رستوران رامادا به مشتریان ثابت و پروپا قرص این رستوران لوکس و مجلل در آیت الله کاشانی می پیوندید.  رستوران رامادا در محیطی دنج و صمیمی آماده پذیرایی از شماست و با منوی متنوع ایتالیایی مملو از غذاهای سالم و خوشمزه اشتهای شما را به وجود خواهد آورد.  شما می توانید انواع پیتزا، لازانیا، پاستا، برگر، کالزون، استیک و بشقاب های دریایی گریل را با پیش غذا و نوشیدنی های تازه و گوارای این کافه رستوران ایتالیایی سفارش دهید. 

یکی از ویژگی های مهم و اصلی رستوران رامادا استفاده از مواد غذایی تازه و از همه مهم تر سالم و مقوی است به طوری که در پیتزا های این رستوران از سوسیس و کالباس به هیچ عنوان استفاده نشده و خمیر پیتزا نیز به صورت روزانه و تازه تهیه می شود. استفاده از انواع ادویه های مخصوص سوئدی، ایتالیایی و آمریکایی به همراه سس های دست ساز و مخصوص رستوران راماده از دیگر ویژگی های خاص غذاهای خوشمزه این رستوران است که طعمی لذیذ و کیفیت عالی را برای شما به ارمغان می آورد.

فضای آرام و دیدنی این کافه رستوران از دیگر ویژگی های رستوران خوب است. آبنمای دیدنی و زیبایی که در این رستوران قابل مشاهده است با پخش موسیقی ای آرامش بخش فضای خاصی به این رستوران 70 نفره بخشیده است. مطمئنیم که در این رستوران خاطره ای خوش را برای خود ثبت می کنید و از یک غذای سالم و خوشمزه در این رستوران لذت خواهید برد. تخفیف های بنظیر رستوران لوکس و مجلل رامادا را از دست ندهید...