شهر خود را انتخاب کنید:

به مناسبت روز مادر: ۳۳٪ تخفیف بی نظیر روی تمام انواع کیف و کفش و انواع لباس های مجلسی و اسپرت و زیورالات برندهای مختلف ویژه بانوان تنها با پرداخت ۲۰۰۰۰ تومان اما با ارزش ۳۰۰۰۰ تومان در مزون سابرا اند وردا در تهران

سابرا

 • مزون سابرا اند وردا
 • مزون سابرا اند وردا
 • مزون سابرا اند وردا
 • مزون سابرا اند وردا
 • مزون سابرا اند وردا
 • مزون سابرا اند وردا
 • مزون سابرا اند وردا
 • مزون سابرا اند وردا
33%
به پایان رسیده!
 • پرداخت شما 200٬000 ریـال
 • تخفیف 33%
Loading...
فعال
 • ساعت
 • دقیقه
 • ثانیه
 • Share using email Share on Cloob Share on Twitter Share on Facebook
 • به دوستانتان پیشنهاد دهید

شرایط استفاده

اعتبار کوپن: چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ۲۰، ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ماه

ساعات ارائه سرویس: ۱۰ صبح الی ۲۱

تلفن هماهنگی: خانم محمدزاده-۰۹۳۷۸۵۶۴۸۰۴

لطفا پس از خرید کوپن با شماره فوق تماس حاصل نموده و هماهنگی لازم را برای بازدید از مزون در مدت زمان اعتبار کوپن داشته باشید.


ویژگی ها

این تخفیفان بی نظیر شامل تخفیف روی انواع کیف و کفش و انواع لباس های مجلسی و اسپرت و زیورآلات برندهای مختلف (منگو، بنتون، سابرا، کوتون، اچ اند ام و...) تا سقف ارزشی ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

هر کوپن تخفیفان ویژه یک کالا.

هر فرد حداکثر می تواند دو کوپن تخفیفان برای خرید دو کالا داشته باشد.

در صورت خرید محصولی بالاتر از قیمت ارزشی این تخفیفان، مابقی هزینه بر عهده مشتری می باشد.

این تخفیفان ویژه ۴۰ نفر اولی است که خرید خود را تکمیل نمایند.

لباس های تنگ:

افرادی که لباس های تنگ میپوشند عموما افرادی مغرور و زود رنج اند. همچنین افرادی بسیار جذاب هستند. افرادی شایسته و معقول اند.

لباس های گشاد:

افرادی که لباس های گشاد میپوشند افرادی بخشنده هستند، به هیچ وجه حسود نبوده و دوستان زیادی دارند. فداکار و صادق نیز هستند.

لباس های تیره:

افرادی که لباس های تیره میپوشند عموما افرادی خودخواه بود و بسیار خونسرد هستند، بندرت عصبانی می شوند و سلیقه ی خوبی در انتخاب لباس دارند.

لباس های روشن: افرادی که لباس های روشن میپوشند، افرادی فداکار و صادق هستند. افرادی مهربان و شوخ طبع هستند، عاشق صلح و صفا و آرامش اند.

لباس های سبز:

انتخاب رنگ سبز برای لباس معمولا نشان دهنده آن است که صاحبان آن شخصیتی قوی و اراده ای بالا دارند. در تصمیم گیری ها خیلی محکم عمل کرده و تا حدی خودرای و مغرورند. این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند و در کمک به دیگران پیشقدم می شوند.

لباس های آبی:

اکثر آبی پوشها دارای نگاهی عمیق بوده و شخصیتی حساس و شفاف دارند. این افراد به راحتی فکر و نظر خود را به دیگران منتقل می کنند و به همین نسبت شجاعت و جرات ویژه ای هم از خودشان نشان می دهند. آنها زندگی را زیبا دیده و بیشترین تلاش را برای استفاده بهینه از آن می کنند.

لباس های مشکی:

بیشتر اوقات انتخاب رنگ مشکی نشان دهنده آن است که این افراد انسانهایی رویایی هستند که در فضایی شاعرانه ز ندگی می کنند و در عین حال بسیار دست و دلبازند و تلاش میکنند با هر آنچه دارند به کمک دیگران رفته و گرهی از مشکلات آنها باز کنند. آنها بسیار اجتماعی، ظریف و ساده پسند هستند.

لباس های قهوه ای:

این افراد سمبل مهربانی و محبت هستند. برخی روان شناسان می گویند رنگ قهوه ای هر چه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است. این افراد بسیار خونسردند و تقریبا هر چه را می خواهند براحتی تصاحب می کنند. آنها در بدترین شرایط می توانند بهترین تصمیم ها را اتخاذ کنند.

لباس های خاکستری:

انتخاب رنگ خاکستری نشان دهنده این نکته است که این افراد معمولا شخصییتی آرام و با اعتماد به نفس دارند. هر چند روان شناسان میگویند افرادی که دل در گرو رنگ خاکستری دارند، دو دسته هستند: یا شخصیتی عصبی و انقلابی دارند و یا همیشه به دنبال آرامش می گردند. آنها در مجموع انسانهایی سرسخت و سنگین دل هستند. اگر در دلشان نفوذ کردی برای همیشه جای خواهی داشت.

لباس های سفید:

افرادی که لباسهای سفید را دوست دارند انسانهای خوش قلبی هستند و همیشه به دنبال دوست می گردند. این افراد معمولا از کودکی روی پای خود بزرگ شده و دوست ندارند به دیگران تکیه کنند. در موقعیت های کاری، همیشه در حال ساختن نردبانی برای بالا رفتن از آن هستند، چرا که معتقدند از هر فرصتی باید استفاده کرد.

رنگهای روشن:

انتخاب این نوع رنگها، نشان دهنده این است که این افراد بشدت سر شار از انرژی مثبت بوده و عشق و بالندگی را به اطراف خود پخش میکنند. دیدار با این افراد، اگر چه ممکن است همیشه خوشایند نباشد، اما بازگیری انرژی مثبت و سازنده از آنها می تواند بقیه روز را برای شما زیباتر، دلچسب تر و قابل تحمل تر سازد.

پرداخت شما: 200٬000 ریـال به پایان رسیده!

ارائه دهنده ی تخفیفان

مزون سابرا اند وردا
آدرس: شهرک غرب، خیابان ایران زمین، خیابان مهستان، برج های مهستان، برج A3
تلفن: ۰۹۳۷۸۵۶۴۸۰۴