گروه دوچرخه سواری آراکس

not available

از فرصتهاتون لذت ببرید،دوچرخه سواری و بازدید از روستای زیبای بهورد،با آب و هوای کوهستانی و طبیعت دست نخورده از گروه دوچرخه سواری آراکس!تا ۲۵% تخفیف ویژه از گروه دوچرخه سواری آراکس،تور دوچرخه سواری در روستای زیبای بهورد،تنها با شروع پرداخت از ۹۰۰۰۰ تومان

/
گروه دوچرخه سواری آراکس - not available-0
عکس گروه دوچرخه سواری آراکس-1
 ۲۵% تخفیف تور:دوچرخه سواری آراکس( روستای بهورد )-2
از فرصتهاتون لذت ببرید،دوچرخه سواری و بازدید از روستای زیبای بهورد،با آب و هوای کوهستانی و طبیعت دست نخورده از گروه دوچرخه سواری آراکس!تا ۲۵% تخفیف ویژه از گروه دوچرخه سواری آراکس،تور دوچرخه سواری در روستای زیبای بهورد،تنها با شروع پرداخت از ۹۰۰۰۰ تومان-3

گروه دوچرخه سواری آراکس

not available

از فرصتهاتون لذت ببرید،دوچرخه سواری و بازدید از روستای زیبای بهورد،با آب و هوای کوهستانی و طبیعت دست نخورده از گروه دوچرخه سواری آراکس!تا ۲۵% تخفیف ویژه از گروه دوچرخه سواری آراکس،تور دوچرخه سواری در روستای زیبای بهورد،تنها با شروع پرداخت از ۹۰۰۰۰ تومان

25 % تخفیف
90،000 تومان
120،000 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های گروه دوچرخه سواری آراکس

- شرکت در تور دوچرخه سواری از گروه دوچرخه سواری آراکس برای کسانی که دارای دوچرخه می‌باشند تنها با پرداخت ۶۴۰۰۰ تومان اما به ارزش ۸۰۰۰۰ تومان (۲۰ % تخفیف)
- شرکت در تور دوچرخه سواری از گروه دوچرخه سواری آراکس برای کسانی که دارای دوچرخه نمی‌باشند تنها با پرداخت ۹۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۱۲۰۰۰۰ تومان (۲۵ % تخفیف)

برای انتخاب بر روی دکمه خرید کلیک کنید


جاذبه :
منطقه بهورد در شمال غرب ایوانکی در منطقه گرمسار دارای قابلیت‌ها و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی فراوانی در جهت توسعه توریسم و گردشگری می‌باشد.
ایوانکی و مناطق اطراف آن دارای پیشینه تاریخی دیرینه‌ای می‌باشند. وجود گذرگاه تاریخی سردره در شرق ایوانکی و همچنین تپه‌ها و قلعه‌های قدیمی همچون تپه گیس، قلعه رباط ماری، قلعه پیرزن و قلعه ا سکن و تپه‌های تاریخی فراوان دیگر نشانگر اهمیت جغرافیایی و تاریخی این منطقه می‌باشد. که از میان قلاع و تپه‌های مذکور، قلعه اسکن در شمال روستای بهورد واقع است. همچنین وجود امامزاده خوشنام و درخت کهنسال و دیر زیست چنار آن نیز نشان از قدمت سکونت در این منطقه می‌باشد.
ناصرالدین شاه قاجار در هنگام سفر دوم خود به خراسان و در راه بازگشت از این منطقه عبور کرده و چنین می‌نویسد: «... خلاصه از ده ایوانکی گذشته به راه افتادیم، روبروی ماه قله کوه دماوند است و دره «ده ور» [بهورد] و گنداب [چنداب] پیدا بود. شکارگاه خوبی است. درختان تک تک هم توی دره مزبور داشت
روستای بهورد طی سالهای اخیر تحولات جمعیتی بسیاری را تجربه کرده است و از یک روستای مسکونی دائمی به روستایی فصلی و تابستانی تبدیل گردیده است.
منابع آبی، پوشش گیاهی و جانوری آن، کوه‌ها و ارتفاعات منطقه جاذبه‌های گردشگری موجود در آن چون سد بهورد که در شمال شرقی روستا و با فاصله حدود ۱. ۵ کیلومتری از آن قرار دارد، آبشارهای کوچک که در مناطق مختلف روستا پراکنده‌اند یخچال، امامزاده خوشنام و امام سیاه آفتاب کوه قوچ در شمال روستا و اشکال مختلف سنگ‌هایی که توسط باد و آب ایجاد شده می‌تواند ترکیبی زیبا از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این منطقه را به میهمانان خود عرضه کند.
مهم‌ترین قابلیت منطقه مورد مطالعه آب و هوای مطبوع کوهستانی و طبیعت بکر و دست نخورده است و به دلیل کوهستانی بودن منطقه و نبود راه دسترسی مناسب برای وسایل نقلیه از یک سو و عدم قابلیت‌های ویژه برای فعالیت‌های صنعتی و معدنی، طبیعت منطقه به صورت بکر و وحشی باقیمانده و این ویژگی یکی از جذابیت‌های منحصر به فرد محسوب می‌شود.
از طرف دیگر وجود درخت چنار کهنسال و دیر زیست در منطقه امامزاده خوشنام و دریاچه سد خاکی بهورد و وجود مزارع و باغات روستایی و ارتفاعات اطراف آن، قابلیت‌های بیشماری برای علاقه مندان به طبیعت و ورزش‌های مختلف بوجود آورده است. این منطقه علاوه براینکه مکانی برای گذران اوقات فراغت خانواده‌ها می‌باشد، ویژگی‌های دیگری دارد که می‌تواند برای ورزشکاران، کوهنوردان و علاقه مندان به حیات وحش جالب توجه باشد.

آراکس این برنامه را به تمامی دوستاران طبیعت که مشتاق به رکابزنی در مناطقی بکر و دست نخورده هستند پیشنهاد می‌کند.

وضعیت شیب و مسیر:
مسیر رکابزنی خاکی خواهد بود.
با توجه به بکر بودن مسیر و عدم امکان تردد خودرو، در این مسیر ماشین پشتیبان نخواهیم داشت.
گردشگران در شروع مسیر پس از طی مسافت ۱۵ کیلومتر و رسیدن به روستا از سد خاکی دیدن کرده و به صرف ناهار خواهند پرداخت، و پس از ناهار و بازدید از روستا مسیر سرازیری را تا مبدا حرکت رکاب خواهند زد.
کل مسیر ۳۰ کیلومتر خواهد بود.
زمانبندی:
تاریخ و زمان حرکت:
۲۵/۱۰/۹۳ ساعت ۵ بامداد پنجشنبه
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
۲۵/۱۰/۹۳ ساعت ۲۳:۰۰
محل قرار:
میدان آرژانتین- روبروی فروشگاه شهروند- جنب بانک سامان
دوستانی که وسیله نقلیه دارند می‌توانند اتومبیل خود را در پارکینگ بیهقی پارک نمایند.وسيله مسافرتي :ميني بوس با باربند مخصوص حمل دوچرخه
وعده هاي غذايي : يك وعده صبحانه، پذيرايي عصر

سایر خدمات:
- پوشش كامل بيمه مسئوليت مدني سفر در طول سفر
- ليدر مجرب
صبحانه: آراكس (رستوران)
ناهار:  گردشگر (قابل حمل)
لطفا به منظور رعایت اصول زیست محیطی، از آوردن لیوان و ظروف یکبار مصرف خودداری نمایید.


توجه ۱: خرید تور در جایی به غیر از سایت آراکس و دریافت تخفیف ارایه شده تنها برای افرادی به غیر از اعضای آراکس و برای گردشگرانی است که تا بحال با آراکس سفر نکرده‌اند.
توجه ۲: گردشگران پس از خرید می‌بایست در ساعات اداری با دفتر آراکس جهت انجام هماهنگی تماس بگیرند. ۲۲۰۶۷۶۷۴
توجه ۳: با توجه به برگزاری این تور تنها در تاریخ یاد شده، امکان استفاده در هفته‌های بعد وجود نخواهد داشت.

توجه : برگزاري اين سفر در صورت به حد نصاب رسيدن ۱۲ نفر اين سفر برگزار خواهد شد كه يك روز قبل ثبت نام كنندگان از
برگزاري سفر با تماس از طرف دفتر آراكس مطلع خواهند شد .
شرایط و مقررات مهم
لطفا قبل از ثبت نام قوانین و شرایط شرکت در برنامه‌های آراکس را مطالعه فرمایید.
برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یکبار مصرف خودداری فرمائید.
لطفا با دقت کامل سفرنامه، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام با دفتر آراکس در تماس باشید.
جهت رفاه حال خود و سایر گردشگران به موقع در محل حرکت حاظر باشید.
درصورتیکه از دوچرخه خودتان در سفر استفاده می‌نمایید به قبل از سفر آنرا سرویس و روغنکاری نموده و از پر باد بدون لاستیک‌ها اطمینان حاصل کنید.
درصورتیکه از دوچرخه خودتان در سفر استفاده می‌نمایید توجه داشته باشید که جهت بارگیری چرخ جلوی دوچرخه شما باید توسط ضامن باز و بسته شود و در غیر اینصورت (باز و بستن شدن توسط مهره) زمان زیادی حهت بارگیری دوچرخه شما صرف شده که باعث اتلاف وقت زمان حرکت خواهد شد.
توجه: جهت کاهش مصرف ظروف یکبار مصرف در این سفر هیچگونه ظرف یکبار مصرفی از طرف آراکس ارایه نخواهد شد لذا به همراه داشتن لیوان شخصی- بشفاب و قاشق الزامیست.
لطفا به منظور رعایت اصول زیست محیطی، از آوردن لیوان و ظروف یکبار مصرف خودداری نمایید.
توجه: جهت کاهش مصرف ظروف یکبار مصرف در این سفر هیچگونه ظرف یکبار مصرفی از طرف آراکس ارایه نخواهد شد لذا به همراه داشتن لیوان شخصی- بشفاب و قاشق الزامیست.

شرایط استفاده
هر نفر مجاز به خرید 1 عدد از این تخفیفان می‌باشد
1
خـــــــریـــــــد
بـرای هـر نـفـر
این تخفیفان را خریداری و به دوستان خود هدیه دهید
امکان هـدیه دادن
بــــن تـــخــفــیــف

مهلت استفاده: تاریخ پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۹۳
عدم محدودیت در خرید این تخفیفان
برای خود و دوستانتان خرید کنید
هر تخفیفان مخصوص یک نفر


توجه: گردشگران پس از خرید می‌بایست در ساعات اداری با دفتر آراکس جهت انجام هماهنگی با شماره ۲۲۰۶۷۶۷۴ تماس بگیرند.
اگر برای اولین بار است که می‌خواهید با آراکس سفر کنید حتما از منوی اصلی سایت قسمت سوالات متداول را مشاهده نمایید و یا بر رویش لینک زیر کلیک نمایید.
سئوالات متداول

 

لطفا پرینت تخفیفان خود را به همراه داشته باشید.

 


 

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1393/10/25 تا 1393/10/25
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: مشخص نشده
روزهای سرویس‌دهی: مشخص نشده
شماره تلفن گروه دوچرخه سواری آراکس: not available
آدرس: آدرس: سعادت آباد، بلوار پیام، خیابان صبحی، برج سپهر، پلاک ۲، واحد ۲ تلفن: ۲۲۰۶۷۶۷۴
توضیحات تکمیلی گروه دوچرخه سواری آراکس

گروه دوچرخه سواري آراکس

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید