بازیابی کلمه عبور
یا
۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

۳۰% تخفیف خوشمزه رستوران مستر دیزی (شعبه سعادت آباد) روی کل منوی دیزی (مخصوص، تند، کلاسیک، کم چرب) + سبزی + ترشی + دوغ (دیزی شامل نان سنگک تازه، لیمو ترش، پیاز، گوشتکوب، قاشق، چنگال و کاسه) تنها با پرداخت ۷۳۵۰ تومان اما تا سقف ارزشی ۱۰۵۰۰ تومان

۳۰% تخفیف خوشمزه رستوران مستر دیزی (شعبه سعادت آباد) روی کل منوی دیزی (مخصوص، تند، کلاسیک، کم چرب) + سبزی + ترشی + دوغ تنها با پرداخت ۷۳۵۰ تومان اما تا سقف ارزشی ۱۰۵۰۰ تومان

این تخفیفان به پایان رسیده
not available

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید این تخفیفان به پایان رسیده

شما با خرید این تخفیفان می‌توانید تا سقف ارزشی ۱۰۵۰۰ تومان طعم و مزه به یاد ماندنی دیزی‌های اصیل را در ذهنتان زنده کنید.

بسته دیزی کلاسیک +  سبزی +‌ ترشی + دوغ مبلغ ۱۰۵۰۰ خواهد شد که با این تخفیفان می توانید ۷۳۵۰ تومان پرداخت نمایید. در صورت تقاضای دیزی های دیگر بایستی ما به التفاوت آن پرداخت شود.

منوی دیزی

امکانات رستوران:

دیزی شامل دوغ، نان سنگک تازه، لیمو ترش، پیاز، ترشی، سبزی، گوشتکوب، قاشق، چنگال و کاسه.

ظرفیت رستوران: ۲۶نفر

جای پارک: به راحتی

حق سرویس: ۱۰%

هر کوپن تخفیفان ویژه یک نفر

عدم محدودیت در خرید کوپن تخفیفان.

پیشنهاد تخفیفان: اگر دوست دارید طعم خاطره انگیز دیزی‌های قدیمی و اصیل را در فضایی کلاسیک تجربه کنید، مستر دیزی اینجاست!

اعتبار کوپن: ۲۸ شهریور الی ۲۸ مهر

ساعات ارائه سرویس: ۱۸ الی ۳۰: ۲۲

تلفن هماهنگی: ۲۲۰۸۴۴۱۸ (قبل از مراجعه حتما رزرو نمایید.)

در صورت سفارش بیشتر از سقف کوپن مابقی هزینه به عهده خودتان است.

لطفا به هنگام مراجعه پرینت کوپن خود را همراه داشته باشید.

مستر دیزی، نام رستورانی ست که به سبک امروزی بنا شده تا فست فودی باشد که فقط و فقط دیزی بفروشد و آن را برای شما تا خانه و محل کار هم ارائه کند. برای اینکه این اتفاق عجیب عملی باشد، آن‌ها ظرف و گوشکوب یک بار مصرف سفارش داده و تولید کرده‌اند. ظرف‌ها از جنس فلز ولی نسبت به دیزی‌های معمول سبک‌تر و نازک‌تر تهیه شده و گوشکوب به نسبت نازک سفیدی هم که روی آن نشانی وب سایت «مستر دیزی» درج شده تولید شده است. این دو وسیله، رویای احمدپور، مدیر این رستوران را متحقق کرده تا بتواند چشم امید به استقبال زیاد از این غذای فوری سنتی داشته باشد.


نوع بسته بندی دیزی‌ها، به همراه ابتکارهایی که این رستوران به خرج داده، و البته فضای مدرنی که این رستوران برای مشتری‌های حضوری ساخته، گاهی می‌تواند دلنشین‌تر از هر جای دیگری باشد، به ویژه برای زمان‌هایی که از خوردن پیتزا، پاستا یا حتی چلوکباب‌های تکراری خسته شده باشید.


انواع دیزی مستر دیزی:

دیزی کلاسیک 

لوبیا چشم بلبلی، گوشت گوسفندی، پیاز، سیب زمینی، ادویه جات مخصوص دیزی بزباش، سبزیجات، لیمو عمانیکلیه محصولات با نان سنگک تازه (پخت روز)، دوغ معطر، لیموترش و پیاز، سبزی تازه و ترشی سرو می‌شوند.

دیزی تند

نخود، لوبیا سفید، گوشت گوسفندی با استخوان، دنبه، پیاز، سیب زمینی، گوجه، رب، ادویه جات مخصوص دیزی تند مخصوص دیزی بزباش، سبزیجات، لیمو عمانیکلیه محصولات با نان سنگک تازه (پخت روز)، دوغ معطر، لیموترش و پیاز، سبزی تازه و ترشی سرو می‌شوند.

دیزی کم چرب

نخود، لوبیا سفید، گوشت شترمرغ، پیاز، سیب زمینی، گوجه، رب، ادویه جات مخصوص دیزی کم چرب مخصوص دیزی بزباش، سبزیجات، لیمو عمانیکلیه محصولات با نان سنگک تازه (پخت روز)، دوغ معطر، لیموترش و پیاز، سبزی تازه و ترشی سرو می‌شوند.

پرسش و پاسخ

مشاهده تخفیفان‌های مشابه

متاسفانه این تخفیفان به پایان رسیده