بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

باکری

باکری

  محله شهيد باكري در منطقه 5 شهرداري تهران واقع شده است. بزرگراه شهید باکری (بلوار آسیای سابق) بزرگراهی شمالی-جنوبی است در غرب تهران که از حصارک شروع شده و پس از گذر از بزرگراه نیایش، بزرگراه شهید همت و بزرگراه شهید حکیم به اتوبان تهران - کرج (دقیقا" جنب پارک … ادامه مطلب…
مناطق نزدیک باکری

  محله شهيد باكري در منطقه 5 شهرداري تهران واقع شده است. بزرگراه شهید باکری (بلوار آسیای سابق) بزرگراهی شمالی-جنوبی است در غرب تهران که از حصارک شروع شده و پس از گذر از بزرگراه نیایش، بزرگراه شهید همت و بزرگراه شهید حکیم به اتوبان تهران - کرج (دقیقا" جنب پارک ارم) ختم می‌شود، همچنین بزرگراه باکری امکان ارتباط مستقیم اتوبان تهران - کرج را با بزرگراه های حکیم، رسالت، همت، نیایش و معابر شریانی درجه دو در بلوار فردوس، کاشانی و خیابان لاله فراهم می کند. یکی از نکات شاخص و مهم محله باکری دسترسی های فوق العاده خوب و کم ترافیک به بزرگراه‌ها، خیابان‌های عریض و  امکانات شهری مناسب آن است. این منطقه به واسطه نوساز بودن در بسیاری از شاخص‌های شهری توسعه یافته است و بسیاری از خانواده‌های جوان در این منطقه زندگی می‎‌کنند. در این محله، کلاس های آموزشی، ورزشی و تفریحی، سالن های هنری، تئاتر و سینما همه و همه با هدف ایجاد محیطی برای سرگرمی، شادابی و خوشحالی شما عزیزان با ارائه تخفیف های ویژه گرد هم آمده اند. از پیشنهادها ویژه این محله، می توان به استخر روزباز ارم ویژه بانوان و کودکان با سالن ماساژ، سرسره آبی، حمام سنتی و آب درمانی اشاره کرد.

سالن های زیبایی، با ارائه خدمات ناخن، پوست و مو و همینطور کلینیک های لیزر و لاغری دراین محله، ضمن ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت های استثنایی به سلامتی و زیبایی هر چه بیشتر بانوان توجه می کنند.

رستوران ها و کافی شاپ های مدرن و با کادر حرفه ای و جوان مناسب برای هر سلیقه ای ، محیطی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت در کنار خانواده و دوستان هستند. در محله نوساز باکری، همه امکانات برای زندگی بی نقص و کامل فراهم شده است.