بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

CHARLES JOURDAN

CHARLES JOURDAN

چارلز جردن در 38 سالگی و در سال 1921  تصمیم گرفت کسب و کار  جدیدی برای خود راه اندازی کند. کارگاهی در بولوار ولر شهر رم ساخت و حدود 30 نفر را استخدام کرده تا در روز 40 جفت کفش زنانه تولید کند. مهارت کار و مواد اولیه ای نفیس نشان موفقیت چارلز جردن بود.

در مدتی کوتاه، چارلز جردن بیرون از محدوده ی رم – به عنوان سازنده ی کفش های لوکس زنانه - مشهور شده بود. پس از جنگ جهانی دوم، سه پسر او به نام های رنه ، چارلز و رونالد سرنوشت این کارخانه را در اختیار گرفتند و نام چارلز جردن با معنی مد و لباس هم معنی شد.

در 1957، همزمان با شهرت، شرکت اولین بوتیک چارلز جردن را در پاریس تاسیس کرد. از آن پس کسب و کار چارلز جردن از کفش های با کیفیت زنانه و مردانه به کالاهای چرم و لوازم مختلف تنوع پیدا کرد. همین طور که شهرت چارلز جردن در کیفیت و ساخت گسترش می یافت، بوتیک ها به طور بین المللی در شهر های بزرگ دنیا مانند میلان، لندن، توکیو، نیویورک، بورلی هیلز و هنگ کنگ بازگشایی می شدند. در طول سال های متمادی به خطوط تولید کالا افزوده شد، و بالاخره در سال 1983 ساعت، فندک و نوشت افزار های چارلز جردن به جهان معرفی شدند. این محصولات جدید در اروپا بازار های شرق دور و خاور میانه با موفقیت شگفت آوری مواجه شدند.