CHARLES JOURDAN

چارلز جردن در 38 سالگی و در سال 1921  تصمیم گرفت کسب و کار  جدیدی برای خود راه اندازی کند. کارگاهی در بولوار ولر شهر رم ساخت و حدود 30 نفر را استخدام کرده تا در روز 40 جفت کفش زنانه تولید کند. مهارت کار و مواد اولیه ای نفیس نشان موفقیت چارلز جردن بود.

در مدتی کوتاه، چارلز جردن بیرون از محدوده ی رم – به عنوان سازنده ی کفش های لوکس زنانه - مشهور شده بود. پس از جنگ جهانی دوم، سه پسر او به نام های رنه ، چارلز و رونالد سرنوشت این کارخانه را در اختیار گرفتند و نام چارلز جردن با معنی مد و لباس هم معنی شد.

در 1957، همزمان با شهرت، شرکت اولین بوتیک چارلز جردن را در پاریس تاسیس کرد. از آن پس کسب و کار چارلز جردن از کفش های با کیفیت زنانه و مردانه به کالاهای چرم و لوازم مختلف تنوع پیدا کرد. همین طور که شهرت چارلز جردن در کیفیت و ساخت گسترش می یافت، بوتیک ها به طور بین المللی در شهر های بزرگ دنیا مانند میلان، لندن، توکیو، نیویورک، بورلی هیلز و هنگ کنگ بازگشایی می شدند. در طول سال های متمادی به خطوط تولید کالا افزوده شد، و بالاخره در سال 1983 ساعت، فندک و نوشت افزار های چارلز جردن به جهان معرفی شدند. این محصولات جدید در اروپا بازار های شرق دور و خاور میانه با موفقیت شگفت آوری مواجه شدند.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید