بازیابی کلمه عبور
یا
Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

در مجموعه پیشنهادهای رستوران و کافی شاپ تخفیفان تهران، هیجان انگیزهای بستنی و وافل و آبمیوه جای خاصی دارند. شما هم اهل هیجان انگیزهای بستنی و آبمیوه هستید؟ نوتلا دوست دارید؟ اسموکی های گلدن بری را تا بحال امتحان کرده اید؟ ما در تخفیفان تهران مجموعه کاملی از این خوشمزه های بی نظیر داریم. و به شما پیشنهاد می کنیم یک به یک آنها را امتحان کنید.

بستنی اسموکی های گلدن بری، خوشمزه های دودزایی هستند که نباید از آنها گذشت. گلدن بری که آن را با نام توت طلایی هم می شناسند، شعب مختلفی دارد مثل گلدن بری فرمانیه، گلدن بری نیاوران، گلدن بری پیروزی، گلدن بری سعادت آباد، گلدن بری شهرک غرب، گلدن بری پاسداران و گلدن بری پونک.

همچنین اگر طرفدار خوراکی های نوتلایی هستید، از کرپ شکلاتی گرفته تا وافل بستنی، ما از سراسر تهران مجموعه ی متنوعی از پیشنهادهای نوتلایی را در تخفیفان جمع کرده ایم، نوتلا پل طبیعت ، نوتلا هاوس شهرک غرب، نوتلالند تجریش، نوتلابار چیتگر و... تنها نمونه ای از این پیشنهادهای متنوع هستند.

اما اگر طرفدار بستنی هستید، ما به شما بستنی متینو تجریش، بستنی های متفاوت ایران مگنوم دربند، بستنی هندی کولفی و جلاتو کاراملی را پیشنهاد می کنیم. همچنین شیک های کافه ام اند ام را نیز از دست ندهید.

تنها چیزی که از این لیست باقی مانده پاتوق طرفداران کیک و شیرینی است، کاپ کیک هاوس نیاوران، کاپ کیک هاوس اندرزگو یکی از بهترین انتخاب ها برای شماهستند.